Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Діти відомих жителів Чернігівщини: хто і як відмітивсяДіти відомих жителів Чернігівщини: хто і як відмітився

Діти видатних жителів Чернігівщини не дають спокійно жити своїм батькам та начальству, повсякчас привертають увагу преси до своїх родин. Так, за останні два роки зірками Інтернету стали сестри Анастасія та Дарина Єршови (доньки колишнього очільника Чернігівської обласної ДАІ Олександра Єршова), Анастасія Дєєва (начальник Арсен Аваков) та Дмитро Михайлик (син екс-начальника Чернігівської обласної, тоді ще міліції, Олександра Михайлика).

Дівчата Єршова: Дорогі автівки та Періс ХілтонУ травні 2015 року на той час очільник ДАІ України Олександр Єршов подав у відставку. Тому передував скандал у пресі з його дочками Настею і Дашею. Дівчата на фото в соцмережах не соромилися хизуватися дорогими автівками: Анастасія «Лексусом» і «Порше», Дарина — «Рендж Ровером». А ще дівчата виклали фото, де вони гуляють з Періс Хілтон (американка, актриса, спадкоємиця найбільшої в світі мережі готелів). Громадськість обурилася: звідки гроші на такі машини, гулянки та друзів? Тоді Настя прокоментувала, що розкошують вони не за батьківський рахунок, а коштом заможних чоловіків.

Як би там не було, Олександр Єршов залишився без посади.Дмитро Михайлик: елітне житло, катер

24-річний син Олександра Михайлика Дмитро — прокурор Вишгородського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області. Згідно з декларацією за минулий рік, Дмитро — власник розкішної столичної квартири площею 132 квадратних метри неподалік Оболонської набережної. Житло купив у 2011 році, будучи 19-річним хлопцем. Зараз вартість такої квартири оцінюють в 400 тисяч доларів.

У гаражі Дмитра — «Тойота Камрі» 2013'року випуску (вартість вживаних автівок цієї моделі — понад 20 тисяч доларів). А ще у володінні молодого прокурора — катер «Бустер ХХІ_» 2012 року випуску (за аналогічний катер 2009 рок/ просять півмільйона гривень).

За підрахунками спеціалістів, вартість усього задекларованого майна Дмитра Михайлика може становити приблизно 500 тисяч доларів. Непогано як для молодого прокурора.


З татом Олександром Михайликом

Анастасія Дєєва: фото в стилі ню

26 жовтня 2016 року заступником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова стала 24-річна Анастасія Дєєва. Родом з Остра Козелецького району. Її 69-річний дідусь Михайло Артюх — знаний в Острі стоматолог, 70-річна бабуся Олександра Пантеліївна — також медик. А їхня онука стала не тільки заступником міністра, ще й «прославилася» фотографіями в с-цмережах у стилі ню (оголеною). А також тим, що вказала в анкеті стаж роботи 10 років. Виходить, працювати почала з 14 років? Черговий скандал! За дорогими речами Анастасія літає в Данію та Швейцарію. З травня минулого року вона заміжня. Чоловік бізнесмен Георгій Дєєв обурювався втручанням преси в їхнє особисте життя.


Удома...


...на роботі :)

Вікторія Товстоног, за даними інформагентств, тижневик «Вісник Ч» №1 (1600), 5 січня 2017 року. Фото з Інтернету

Теги: Олександр Єршов, Анастасія Дєєва, Олександр Михайлик, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект