moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Ніжині, Прилуках і Новгороді-Сіверському призначили директорів медучилищУ Ніжині, Прилуках і Новгороді-Сіверському призначили директорів медучилищ

— Я своя, — говорить про себе 51-річна Світлана Дуднік. На сесії обласної ради 20 грудня Світлану Олександрівну призначили директором Ніжинського медичного коледжу. — У коледжі я 21 рік, з них десять — працюю заступником директора з навчально-виробничої роботи.


Ніжинський медичний коледж

Колишній керівник Олександр Рисляєв, який очолював заклад з 1995 року, помер наприкінці квітня 2016 у віці 65 років.

Процедура обрання керівників досить складна. Спочатку у навчальному закладі проходять вибори. А потім обрану викладачами, працівниками та студентами кандидатуру затверджує чи не затверджує сесія обласної ради.

Світлана Дуднік була єдиним претендентом на посаду. За її кандидатуру на виборах 8 грудня проголосувало 85,7% виборців.

21 грудня Світлана Олександрівна прийшла у коледж вже як директор.

— Багато і господарчих, і творчих планів, — розповідає керівник. — Та найголовніше — зберегти традиції, закладені ще попереднім директором.

Разом з ніжинським старого-нового керівника отримало і Новгород-Сіверське медичне училище. Заклад втретє очолила Тамара Никифоренко. За її кандидатуру проголосувало 100% виборців.

Тамара Василівна за освітою лікар-педіатр. В училищі працює з 1984 року.

Новим директором Прилуцького медичного училища тоді ж, 20 грудня, призначили 44-річну Тетяну Котляр, методиста і викладача закладу. На виборах 2 грудня вона отримала 95 відсотків голосів виборців.

Тетяна Іванівна виконує обов’язки директора замість Віктора Рябоволенка, який очолював училище з 1998 року. Нагадаємо, 21 липня цього року, за повідомленням Служби безпеки України, його запідозрили в отриманні неправомірної вигоди (хабара) у розмірі п’яти тисяч гривень від абітурієнта (дивись «Вісник» від 28 липня 2016 року). Тоді Віктор Миколайович пішов на лікарняний, а вже пізніше — у відпустку. Рішенням сесії обласної ради від 20 грудня 2016 року Віктора Рябоволенка було звільнено з посади директора з формулюванням «у зв’язку із закінченням строку дії контракту».

З усіма трьома директорами контракт підписано на п’ять років, починаючи від 20 грудня 2016 року.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №1 (1600), 5 січня 2017 року

Теги: медичний коледж, призначення, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект