Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Ніжині, Прилуках і Новгороді-Сіверському призначили директорів медучилищУ Ніжині, Прилуках і Новгороді-Сіверському призначили директорів медучилищ

— Я своя, — говорить про себе 51-річна Світлана Дуднік. На сесії обласної ради 20 грудня Світлану Олександрівну призначили директором Ніжинського медичного коледжу. — У коледжі я 21 рік, з них десять — працюю заступником директора з навчально-виробничої роботи.


Ніжинський медичний коледж

Колишній керівник Олександр Рисляєв, який очолював заклад з 1995 року, помер наприкінці квітня 2016 у віці 65 років.

Процедура обрання керівників досить складна. Спочатку у навчальному закладі проходять вибори. А потім обрану викладачами, працівниками та студентами кандидатуру затверджує чи не затверджує сесія обласної ради.

Світлана Дуднік була єдиним претендентом на посаду. За її кандидатуру на виборах 8 грудня проголосувало 85,7% виборців.

21 грудня Світлана Олександрівна прийшла у коледж вже як директор.

— Багато і господарчих, і творчих планів, — розповідає керівник. — Та найголовніше — зберегти традиції, закладені ще попереднім директором.

Разом з ніжинським старого-нового керівника отримало і Новгород-Сіверське медичне училище. Заклад втретє очолила Тамара Никифоренко. За її кандидатуру проголосувало 100% виборців.

Тамара Василівна за освітою лікар-педіатр. В училищі працює з 1984 року.

Новим директором Прилуцького медичного училища тоді ж, 20 грудня, призначили 44-річну Тетяну Котляр, методиста і викладача закладу. На виборах 2 грудня вона отримала 95 відсотків голосів виборців.

Тетяна Іванівна виконує обов’язки директора замість Віктора Рябоволенка, який очолював училище з 1998 року. Нагадаємо, 21 липня цього року, за повідомленням Служби безпеки України, його запідозрили в отриманні неправомірної вигоди (хабара) у розмірі п’яти тисяч гривень від абітурієнта (дивись «Вісник» від 28 липня 2016 року). Тоді Віктор Миколайович пішов на лікарняний, а вже пізніше — у відпустку. Рішенням сесії обласної ради від 20 грудня 2016 року Віктора Рябоволенка було звільнено з посади директора з формулюванням «у зв’язку із закінченням строку дії контракту».

З усіма трьома директорами контракт підписано на п’ять років, починаючи від 20 грудня 2016 року.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №1 (1600), 5 січня 2017 року

Теги: медичний коледж, призначення, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект