Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ялинка від АТОвця, а Святі Миколаї — мер та місцеві батюшкиЯлинка від АТОвця, а Святі Миколаї — мер та місцеві батюшки

Цього року жителі Мени не намилуються ялинкою: висотою 20 метрів, пишна. Щедро прикрашена синіми гірляндами, жовтими дзвониками, поряд — чотири будиночки з лавками та оповиті червоними ліхтариками цифри «2017».— Висота зеленої красуні — 20 метрів, — розповідає секретар Менської міської ради Оксана Півень. — Вона місту дісталася безкоштовно, подарував АТОвець Володимир Михуля.

— Він підприємець?

— Підприємці в АТО не ходять, — сміється Оксана Олександрівна. — Звичайний чоловік. Дерево росло у нього у дворі.

Секретар міської ради говорить, що синьо-жовті кольори підбирали навмисно. Так патріотичніше.

— У нас цього року еко-ялинка, — хвалиться. — Будиночки і навіть цифри «2017» зроблені з підручних матеріалів. А на відкритті ялинки до Дня Святого Миколая у нас Миколаїв було аж троє: міський голова Геннадій Примаков і батюшки, отець Василь (Томишин) та отець Михайло (Халус). Костюми і в Чернігові брали, і тут, і шили. Весело було.

От тільки в новорічну ніч нічого цікавого не відбулося. Люди прийшли на ялинку — а програми нема. Ще й снігова гірка (її тракторами назгрібали) підтала.

— На зимові канікули в Мені завжди був каток, як цього року?

— Ще не заливали, погода не дозволяє, — зітхає Оксана Півень. — Та тільки вдарять морози, буде, на стадіоні «Колос».

А в Борзні — з Дідом Морозом і Снігуркою

У Борзні в новорічну ніч також програми не було. Хто хотів — приходив і фотографувався.

— Ялинку купували у лісгоспі, — розповідає секретар Борзнянської міської ради Наталія Хавило. — Вона у нас не суцільна, з гілочок на каркасі. Висотою шість метрів. Іграшки робили учні місцевої школи, гімназії, вихованці інтернату та будинку творчості. Гірлянди закупили нові. Вони двокольорові — світять блакитним і червоним. Поряд з ялинкою — фігурки Діда Мороза і Снігурки, їм уже років п’ять.

— Круг новорічної красуні є святкове містечко?

— На жаль, нема, — сумує Наталія Анатоліївна.

— Які розваги біля ялинки?

— Планували провести серед школярів конкурс снігових скульптур, та завадив карантин.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №1 (1600), 5 січня 2017 року

Теги: АТО, новорічна ялинка, Мена, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект