moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь ДафА чим ви займаєтеся вночі?

Те, про що відразу подумали, не враховується:).

У ніч з 20 на 21 грудня 2016 року депутати прийняли бюджет. Точніше, Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік». Основний фінансовий документ, який визначає доходи і видатки.

20 років тому, у ніч з 27 на 28 червня 1996 року, прийняли Конституцію України.

Схоже, у нас — традиція нічного законотворення. Безліч переваг: а) вчасно документ здати; б) показати себе трудягами. «От які ми, навіть уночі працюємо»; в) не запізнитися на відпочинок.

Під час прийняття бюджету законотворці пили каву, їли дорогі цукерки «Рафаелло» і недорогі смоктушки, відверто спали, задирали ноги на стіл для відпочинку, грали у шахи, переписувалися у соцмере-жах. Це все зафіксували численні фоторепортажі.

А чим ви займаєтесь уночі?Уночі любов міцніша

Василь Ткаченко, пенсіонер, Чернігів:

— У мене з нічною роботою пов’язані лише хороші спогади. Коли був малим, ходили з батьком вночі на риболовлю, сітки трусили. Хоч і потемки, а очі призвичаюються. Бувало, принесемо риби повну полотняну торбу. Мати тільки ойкає: «Це ж мені самій чистити, а там же йоржі колючі».

На камвольно-суконному комбінаті працював позмінно. Робота у ніч мені була в радість. За день стільки діла і дома, і на дачі переробиш, вночі на роботу. Вранці прийшов, п’ять годин поспав і вже як огірок свіженький. І знову вільний день попереду. Та найбільше, коли був молодим, любив гуляти ночами. Особливо літом. Зірочки світять, листя шелестить, тепло. І так хороше було і без сексу. Дівчина здавалася наймилішою у світі. Хто б що не казав, а вночі любов міцніша.

Пекли паски

Наталія Антоненко, швачка, Козелець:

— Зараз аби гроші, усіляких пасок до Великодня можна купити. А ще років 15 тому більшість людей самі пекли. І ми з мамою теж. Мама прибіжить з роботи, вчинить тісто, поки кілька разів воно підійметься, вже надворі темно. Пекли у печі, бо так смачніше. Матуся змориться, поставить паски у піч і просить: «Наташо, не проспи, через годину мене розтормоши, бо згорять наші паски». І я не спала.

Уночі: влітку в тракторі, зимою — у соцмережах

Олексій Лимар, фермер, Брусилів, Чернігівський район:

— Я взагалі сплю по шість годин. Колись працював у колгоспі, тепер на себе. Улітку бувало таке, що добу за кермом трактора сієш, пару годин поспиш, і знову те саме. Відомо ж, що весняний день рік годує.

Узимку легше — не в полі ж. Пізніми вечорами, а часом і вночі, можу засиджуватися перед комп’ютером. Мені 59, два роки тому познайомився з соцмережами. Тепер не відтягнеш. Подобаються «Однокласники». Там у мене 190 друзів. Можна поспілкуватися особисто, коли говорять «напиши в лічку», і в спільнотах. Наприклад, обговорити новинки техніки. Я навіть захопився дивитися на іноземних мовах відео про сільське господарство. Мову, голландську або іврит, не розумію, але новинки дивитися цікаво. Як тут ночами може спатися?

У спеку свиней треба колоти вночі

Ольга Петренко, не працює, Березна, Менський район:

— Доводилося не спати по півночі. Раніше ми кололи кабанів двічі на рік. Перед Різдвом і літом. А літом же спека, мухи. Ото і різали після третьої ночі. А тоді день мудохалися зі свіжиною, бо всю тушу в холодильник не впреш. Того ж дня чинили кров’янки,ковбаси, ковбик і пекли в печі. Баба мені приказувала: «Дивись ковбаси і перевертай через годину. Якщо витопиться, будуть сухі. Кров’янки у великий жар не пхай». Отак цілу ніч сиділа і гляділа, щоб все по-бабиному було. Спасибі їй, навчила мене.
Уночі ж не тільки хороше робиться, а й погане. Злодюги ходять, така у них «робота».

Спіймала злодія

Зінаїда Дубінка, пенсіонерка, консьєржка, Ніжин:

— Якось вночі спіймала злодія. Я працюю консьєржкою в багатоповерховому будинку в Києві. Елітний, красивий. Має хостел та офіси. Працюю чотири роки. Добу через три. Вдома син-інвалід, треба гроші зароблять.

Злодій, якого я спіймала, хотів вкрасти велосипед. Дивлюсь, людина дивна у під’їзд зайшла. Молодий хлопець. Чи то обкурений, чи п’яний. Коротше кажучи, в неадекваті. Назад повертається — з велосипедом. Я до нього. «Де взяв?» — питаю. Хлопець відповів, що велик йому дали покататися. І навіть квартиру назвав, де хазяїн живе. «Ні, — кажу, — лиши у мене, я перевірю». Він не пручався і віддав.

Виявилося, що в квартирі, яку назвав молодик, живе двоє пенсіонерів, і ніхто з них на велосипеді не їздить. Хлопця не затримали.

Поки ми з сусідами розбиралися що і до чого, чоловік щез.

Як на роботі вночі, то сплю години три. В інший час — просто сиджу або слухаю тихенько радіо. Пускаю-випускаю людей, які, наприклад, ключ від під’їзду забули. Ще вночі бувала Дідом Морозом. Сама пошила червоний костюм, зробила з вати бороду. Це для двоюрідного онука Микити. Йому чотири. Приходив у гості. На Різдво. Звісно, Діди Морози ходять на Новий рік. Але як уже вийшло.

Тижневик «Вісник Ч» №1 (1600), 5 січня 2017 року

Теги: опитування, ніч, «Вісник Ч»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект