І знову в мерію?

Михайло Приходько
Цікаве судове рішення опублікували нещодавно у реєстрі судових рішень (справа №740/4031/16-к Провадження №1-в/740/227/16).

«22 грудня 2016 року... Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області в складі... ухвалив:

Звільнити засудженого ОСОБА_3, ІНФОРМА-ЦІЯ_1, умовно-достроково від відбування покарання у вигляді виправних робіт на не відбутий строк 06 (шість) місяців 04 (чотири) дні.

Звільнити засудженого ОСОБА_3, ІНФОР-МАЦІЯ_1, умовно-достроково повністю від відбування додаткового покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, на не відбутий строк 01 (один) рік 10 (десять) місяців».

Хто вона, загадкова особа 3 з реєстру? Ніжинці підказали — так то ж наш колишній мер, 58-річний Михайло Приходько, засуджений за хабар.

Чим обумовлене умовно-дострокове?

«Подання обгрунтоване тим, що ОСОБА_3, який з 28 жовтня 2015 року працевлаштований і відбуває покарання у вигляді виправних робіт у ПрАТ «Ніжинський цегельний завод», зразковою поведінкою та сумлінним ставленням до праці довів своє виправлення, за місцем проживання та роботи характеризується позитивно».

Більше того, трудовий колектив заводу сказав своє слово:

«... у ПрАТ «Ніжинський цегельний завод», трудовим колективом якого, згідно з протоколом №2 від 18 жовтня 2016 року, прийняте рішення про звернення з відповідним клопотанням до кримінально-виконавчої інспекції щодо умовно-дострокового звільнення».

Хтось сміється, хтось злиться, хтось радіє. А є й такі, що обдумують — чи захоче Приходько реваншу? Чотири рази його обирали мером Ніжина, а тепер може бути і п’ятий? Якщо судимість погасити. Чи, може, й не треба? Бабусі та дідусі Михайла Васильовича й так люблять, вважають жертвою, яку підставили лихі люди.

По всій області створюють об’єднані громади, буде колись і Ніжинська. Обиратимуть її керманича, міського голову. А якщо ні, громаду утворять без виборів, все одно місцеві не за горами. От вам і шанс на реванш. А інші кажуть: та ні, Ніжин — то занадто. Чому б Куликівську громаду не очолити? Чи якусь меншу? Він же родом з Салтикової Дівиці Куликівського району.

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №1 (1600), 5 січня 2017 року

Теги: Михайло Приходько, Ніжин, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект