moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У перший день 2017 року у Прилуцькій міській лікарні першою на світ з’явилася дівчинкаУ перший день 2017 року у Прилуцькій міській лікарні першою на світ з’явилася дівчинка

Першою і єдиною у перший день 2017 року у Прилуцькій центральній міській лікарні на світ з’явилася донечка 31-річного Ігоря та 28-річної Світлани Отрошів із села Поділ Срібнянського району. Світлана (у дівоцтві — Кармазиненко, родом з села Лебединці) працює фармацевтом у Срібнянській аптеці, Ігор — диспетчером у районних електромережах.


Світлана Отрош з новонародженою донечкою. Маленька першою народилася у Прилуцькій міській лікарні у перший день нового року

Маля народилося о 21 годині 35 хвилин. Вага — 3450 грамів, зріст — 52 сантиметри.

На повернення додому онучки та невістки з нетерпінням чекає Людмила Отрош. Діти живуть разом з нею.

— На дитинку ми вже всі зачекались, — радіє Людмила Кимівна. Жінка викладає англійську у Подільській школі. — Діти одружилися ще у 2011-ому, а поповнення все не було.

Онучка мала з’явитися на світ трохи пізніше. Але попросилася саме 1 січня. Мабуть, дуже хотілось посвяткувати разом з нами.

Новий рік справляли разом з Ігорем та Світланою. І ще друзі їх, теж чекають на дитинку. Зустріли свято вдома. А тоді зрозуміли, що Світлані треба їхати народжувати. Добиралися своєю машиною. Туман, слизько. Та нічого, до Прилук доїхали благополучно. У нас же свого пологового відділення немає. У Чернігів — далеко. А так я щодня тут, біля онучки. От і зараз у Прилуках по магазинах ходжу, обновки для дівчинки дивлюсь.

Проте ми всі чекали на хлопчика. Так і спеціалісти казали. І народні, і міжнародні прикмети, — сміється жінка. — Наприклад, Світлана усю вагітність дуже красива була. А дівчинка, кажуть, забирає красу у мами.

І одяг, коляску для хлопчика придбали. А коли медсестра сказала, що у нас дівчинка, подумали: жартує. Ми раді дівчинці, аби здорова.

Над ім’ям ще думаємо: Діанка чи Софійка.

— Перша дівчинка у новому році — на добре?

— Так! Для нас і минулий рік був хорошим: я на Говерлу у Карпатах піднялась і на море з’їздила. А цей рік ще краще розпочався. Ми для себе вирішили, що будуть в онучки подарунки і від Діда Мороза, і від нас усіх.

У Прилуцькій центральній міській лікарні народжують жінки з південних районів області: Срібнянського, Варвинського, Талалаївського, Прилуцького, а також Ічнянського (з населених пунктів, які ближче до Прилук). Минулого року 1 січня тут теж народилася дитинка. Усього за 2016 рік у Прилуках на світ з’явилося 819 дітей. «Тож пологовому відділенню жити», — упевнений завідувач 78-річний Василь Барон.

* * *

За повідомленням обласного управління статистики, за одинадцять місяців 2016 року (з 1 січня по 1 грудня) в області народилося 7816 немовлят: 4024 хлопчики і 3792 дівчинки.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №1 (1600), 5 січня 2017 року

Теги: Світлана Отрош, Прилуцька лікарня, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект