Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У перший день 2017 року у Прилуцькій міській лікарні першою на світ з’явилася дівчинкаУ перший день 2017 року у Прилуцькій міській лікарні першою на світ з’явилася дівчинка

Першою і єдиною у перший день 2017 року у Прилуцькій центральній міській лікарні на світ з’явилася донечка 31-річного Ігоря та 28-річної Світлани Отрошів із села Поділ Срібнянського району. Світлана (у дівоцтві — Кармазиненко, родом з села Лебединці) працює фармацевтом у Срібнянській аптеці, Ігор — диспетчером у районних електромережах.


Світлана Отрош з новонародженою донечкою. Маленька першою народилася у Прилуцькій міській лікарні у перший день нового року

Маля народилося о 21 годині 35 хвилин. Вага — 3450 грамів, зріст — 52 сантиметри.

На повернення додому онучки та невістки з нетерпінням чекає Людмила Отрош. Діти живуть разом з нею.

— На дитинку ми вже всі зачекались, — радіє Людмила Кимівна. Жінка викладає англійську у Подільській школі. — Діти одружилися ще у 2011-ому, а поповнення все не було.

Онучка мала з’явитися на світ трохи пізніше. Але попросилася саме 1 січня. Мабуть, дуже хотілось посвяткувати разом з нами.

Новий рік справляли разом з Ігорем та Світланою. І ще друзі їх, теж чекають на дитинку. Зустріли свято вдома. А тоді зрозуміли, що Світлані треба їхати народжувати. Добиралися своєю машиною. Туман, слизько. Та нічого, до Прилук доїхали благополучно. У нас же свого пологового відділення немає. У Чернігів — далеко. А так я щодня тут, біля онучки. От і зараз у Прилуках по магазинах ходжу, обновки для дівчинки дивлюсь.

Проте ми всі чекали на хлопчика. Так і спеціалісти казали. І народні, і міжнародні прикмети, — сміється жінка. — Наприклад, Світлана усю вагітність дуже красива була. А дівчинка, кажуть, забирає красу у мами.

І одяг, коляску для хлопчика придбали. А коли медсестра сказала, що у нас дівчинка, подумали: жартує. Ми раді дівчинці, аби здорова.

Над ім’ям ще думаємо: Діанка чи Софійка.

— Перша дівчинка у новому році — на добре?

— Так! Для нас і минулий рік був хорошим: я на Говерлу у Карпатах піднялась і на море з’їздила. А цей рік ще краще розпочався. Ми для себе вирішили, що будуть в онучки подарунки і від Діда Мороза, і від нас усіх.

У Прилуцькій центральній міській лікарні народжують жінки з південних районів області: Срібнянського, Варвинського, Талалаївського, Прилуцького, а також Ічнянського (з населених пунктів, які ближче до Прилук). Минулого року 1 січня тут теж народилася дитинка. Усього за 2016 рік у Прилуках на світ з’явилося 819 дітей. «Тож пологовому відділенню жити», — упевнений завідувач 78-річний Василь Барон.

* * *

За повідомленням обласного управління статистики, за одинадцять місяців 2016 року (з 1 січня по 1 грудня) в області народилося 7816 немовлят: 4024 хлопчики і 3792 дівчинки.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №1 (1600), 5 січня 2017 року

Теги: Світлана Отрош, Прилуцька лікарня, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект