Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Нова квартира для учасника АТО та його родиниНова квартира для учасника АТО та його родини

За кілька днів до Нового року приємний подарунок отримав учасник АТО з Козельця Олександр Лоза.Для Олександра, який разом з дружиною Оленою виховує одинадцятирічну доньку, за програмою «Забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в АТО та/або із забезпечення її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок» виділено двокімнатну квартиру у новобудові по вулиці Жуковського. З державного бюджету на це було виділено 661,5 тисячі гривень.

Житло цілком підготовлене до заселення, навіть шпалери підібрані за побажанням господині. Повністю обладнані і кухня та санвузол, підключена сучасна система автономного опалення, що дає можливість регулювати температурний режим та заощаджувати на оплаті енергоносіїв.

Під час прийому квартири в експлуатацію з новоселами зустрівся голова Козелецької райдержадміністрації Володимир Швед. Він поцікавився потребами ветерана АТО, привітав його з новосіллям та Новим роком, що наближається.

За повідомленням відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Козелецької райдержадміністрації

Теги: квартира, Козелець, учасник АТО

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект