moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Нова квартира для учасника АТО та його родиниНова квартира для учасника АТО та його родини

За кілька днів до Нового року приємний подарунок отримав учасник АТО з Козельця Олександр Лоза.Для Олександра, який разом з дружиною Оленою виховує одинадцятирічну доньку, за програмою «Забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в АТО та/або із забезпечення її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок» виділено двокімнатну квартиру у новобудові по вулиці Жуковського. З державного бюджету на це було виділено 661,5 тисячі гривень.

Житло цілком підготовлене до заселення, навіть шпалери підібрані за побажанням господині. Повністю обладнані і кухня та санвузол, підключена сучасна система автономного опалення, що дає можливість регулювати температурний режим та заощаджувати на оплаті енергоносіїв.

Під час прийому квартири в експлуатацію з новоселами зустрівся голова Козелецької райдержадміністрації Володимир Швед. Він поцікавився потребами ветерана АТО, привітав його з новосіллям та Новим роком, що наближається.

За повідомленням відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Козелецької райдержадміністрації

Теги: квартира, Козелець, учасник АТО

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект