Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Рибінспектора, підозрюваного у вбивстві рибалки, кличуть через «Урядовий кур'єр» ознайомитися зі справоюРибінспектора, підозрюваного у вбивстві рибалки, кличуть через «Урядовий кур'єр» ознайомитися зі справою

Такого на Чернігівщині ще не було. Облпрокуратура через газету центральних органів влади «Урядовий кур’єр» викликає підозрюваного 56-річного Віктора Назаренка ознайомитися з матеріалами кримінального провадження. Колишнього рибінспектора «Чернігіврибохорони» звинувачують відразу у трьох злочинах: за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) та ст. 365 (перевищення службових повноважень). Справа тягнеться третій рік, бо підозрюваний переховується від слідства. Через це, за ухвалою суду, було проведене спецрозслідування за його відсутності.

Першого вересня 2014 року на річці Дніпро між селами Пустинки та Мньов Чернігівського району рибалив 55-річний Олександр Верба з Ніжина. Там він зустрівся з двома рибінспекторами. Вербу поранили у груди. Третього вересня він помер у лікарні. Кажуть, перед смертю розповів дружині, хто стріляв.

Читайте також: Ловив рибу, а спіймав... кулю

Та відразу нікого не затримали. Спочатку Назаренко так розхвилювався, що підскочив тиск. Він потрапив до Чернігівської міськлікарні №3. Охорони до нього слідчий не приставив. Невдовзі Назаренко поїхав лікуватися, начебто до столиці. І зник.

18 вересня 2014 року рибінспектора оголосили у міжнародний розшук. 29-го він поштою прислав на роботу заяву про звільнення за згодою сторін. До цього Назаренко 20 років працював у рибоохороні.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №50 (1597)

Теги: рибінспекція, рибак, вбивство, розшук, Віктор Назаренко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект