МагрАвто
МагрАвто
МагрАвто
МагрАвто
МагрАвто
МагрАвто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Затримання хакерів, які грабували банкомати: чернігівська поліція оприлюднила відео (відео)Затримання хакерів, які грабували банкомати: чернігівська поліція оприлюднила відео (відео)

У Чернігові на вихідних поліцейські затримали групу зламників банкоматів. З’явилось відео затримання чоловіка та жінки, яких підозрюють у викраденні з банкоматів шестизначної суми в гривнях.Як повідомив «Сіверу» речник Головного управління Нацполіції в області Сергій Бриль, вони механічно пошкоджували банкомати, отримували доступ до сервісного роз’єму та за допомогою унікального програмного забезпечення давали команду на видачу готівки. Подібних злочинів, сказав Сергій Бриль, українські правоохоронці ще не фіксували.

Сергій Бриль речник ГУНП у Чернігівській області: «Оперативники «на гарячому» затримали гастролерів з іншої області. Перед цим зловмисники обчистили на 200 тисяч гривень черговий банкомат в одному з райцентрів області. У підозрюваних вилучена готівка та унікальне шкідливе програмне забезпечення.

Наразі поліція продовжує комплекс заходів із встановлення і затримання подільників цих хакерів та вилучення речових доказів. Правоохоронці обґрунтовано підозрюють цю групу у кількох аналогічних крадіжках в різних районах області та ряді незавершених спроб крадіжок з банкоматів».

«Сівер-центр»

Теги: банкомат, хакери, пограбування, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект