moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь ДафВеликий концерт Кобзарів (відео)

145-річчя від дня народження видатного кобзаря-лірника Чернігівщини Терентія Пархоменка відзначили в місті. Такої кількості бандуристів – і юних, і дорослих, ще не бачили стіни філармонійного центру.Організатор концерту, продовжувач кобзарських традицій Пархоменка Василь Нечепа зазначив, що за 50 років його творчої діяльності, такого дійства ще не було.

Пам’ять про народного співця Терентія Пархоменка кобзар-лірних Василь Нечепа вшановував сольними концертами в Україні та за океаном.

До святкування 145-річниці долучились майже всі бандуристи міста – капела бандуристів «Надія», «Зачарована Десна» імені Остапа Вересая, «Натхнення», ансамблі школи мистецтв при музичному коледжі та «Соколики».

Наші творчі колективи примножать кобзарську славу Чернігівщини – здобувають перемоги на всеукраїнських конкурсах, успішно виступають на міжнародних фестивалях.

У всі часи кобзарі несли людям слово правди. У своїх думах оспівували жалі і радощі народу, подвиги героїв.

На великому концерті глядачі почули старовинні думи, кобзарські пісні та пісні створені сучасними авторами. Наші предки кобзарі могли б пишатися тим, що їхнє мистецтво живе і передається новим поколінням.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: кобзар, Василь Нечепа, концерт, Терентій Пархоменко, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект