moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Десні відкрито пам’ятник загиблим захисникам (відео)У Десні відкрито пам’ятник загиблим захисникам (відео)

У містах і селах України з’являються пам’ятні знаки на честь загиблих героїв неоголошеної війни. У мартирологу Чернігівщини вже 185 імен… В свій професійний день – День Збройних  Сил України – у 169-му навчальному центрі урочисто відкрили пам’ятник, де викарбовано 31 ім’я бійців цього підрозділу, що віддали життя за незалежність і цілісність України.Селище Десна на Чернігівщині – це військове містечко 169-го навчального центру, де майже кожен знає один одного. 31 воїн цього підрозділу віддав життя за Україну. І військові своє свято – День Збройних Сил України – розпочали з урочистого відкриття пам’ятника полеглим побратимам.

На відкриття пам’ятника до селища Десна були запрошені усі родини загиблих. Не всі змогли приїхати, але були родини з Кропивницького, Херсонської області і, звичайно, місцеві.

Цей малий так і не зустрівся з батьком – він народився після загибелі Анатолія Олійника. І назвала його овдовіла дружина на честь героїчного батька. Анатолій служив у 169-му навчальному центрі, а його тесть-афганець у 72-й бригаді. Тепер діду піднімати осиротілих онуків.

Вдячна «деснянцям» і мати загиблого Анатолія Олійника, що приїхала зі Скадовська.

Кожен  з  Героїв похований на своїй малій батьківщині. Але для військовослужбовців 169-го навчального центру та їхніх родин цей пам’ятник буде особливим, бо кожний загиблий – їхній побратим, сусід, друг.

Тридцять одне ім’я — тридцять одне обірване життя. Їм вже не болить. Цей біль оселився у душах українців, аби там не залишилося місця для байдужості.

«Сівер-центр»

Теги: пам’ятник загиблим, навчальний центр Десна, Анатолій Олійник, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект