moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » День Збройних Сил України у Авдіївці (відео)День Збройних Сил України у Авдіївці (відео)

До Дня Збройних Сил України малеча Авдіївки вітала своїх захисників. У місцевому дитячому садочку влаштували свято і запросили бійців АТО. Солдатам діти виконували патріотичні пісні та залучали до різноманітних ігор. Не залишились герої і без подарунків. Детальніше дивіться у сюжеті.Малюнки, солодощі та подарунки, так вітали з Днем Збройних Сил України, своїх захисників вихованці дитячого садочка у селі Авдіївка. Зустрічала бійців малеча у національному вбранні і гуртом урочисто виконала державний гімн.

Авдіївка пишається сімома героями-захисниками, двоє з яких контрактники і досі служать у зоні АТО. Рік тому повернулися зі сходу Олександр Івашота та Володимир Антоненко. З тих пір хлопці беруть активну участь у різних заходах. Володимир, наприклад, як актор розважає малечу на святкових ранках у садочку. Хлопці кажуть, приємно отримувати привітання від дітей, адже це найщиріші люди.

Діти разом із вихователями та батьками до свята готувались заздалегідь. Вивчали вірші, пісні та таночки. Довелося бійцям і самим брати участь у заході – проявили себе у спортивних конкурсах.

Воїни – приклад мужності та людяності для малечі. Сьогодні зростає нове покоління захисників.

«Сівер-центр»

Теги: Збройні сили України, Авдіївка, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект