moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Дитячий садочок збирає кошти на офтальмологічний мускулотренер (відео)Дитячий садочок збирає кошти на офтальмологічний мускулотренер (відео)

«Діти – дітям», так назвали благодійний концерт, який у неділю пройшов у міському палаці культури. Залучені кошти організатори планують використати на придбання офтальмологічного мускулотренера для лікування дітей з проблемами зору.Онуку Марини Вінниченко поставили діагноз ліниве око.

Марина Вінниченко, організатор: «Я в Інтернеті прочитала, що таке ліниве око можна вилікувати і до школи дитя може піти здоровим і без окулярів, якщо займатися на тренажерах».

Вихователь групи ДНЗ №74 Юлія Козляченко, де займаються діти, які мають вади зору прийшла на благодійний концерт з онуком. Каже, хоче підтримати акцію, адже такий прилад садочку дійсно потрібен.

До концерту залучили зразкові дитячі колективи Міського палацу культури. Маленькі артисти розуміють мету цього концерту.

Дорослі грошима, а діти палацу культури творчістю підтримали своїх ровесників, яким потрібна допомога.

За словами Марини Вінниченко, тренажер коштує 20 тисяч гривень. Цього разу назбирали 3,5 тисячі гривень. Організатори сподіваються, що небайдужі люди допоможуть придбати необхідне обладнання для дитячого садочка.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: благодійність, дитячий садок, зір, офтальмологічний мускулотренер, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект