moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігівському геріатричному пансіонату – 40 років. Як живеться тут стареньким? (відео)Чернігівському геріатричному пансіонату – 40 років. Як живеться тут стареньким? (відео)

Увесь цей час заклад опікується літніми людьми,про яких з тих чи інших причин не можуть дбати їх рідні. Як живеться тут стареньким та чим зараз живе сам пансіонат – далі в сюжеті.Петро Шкут у геріатричному пансіонаті живе вже вісім років. Має окрему кімнату, електричний візок для того, щоб виїжджати в місто. Він «майстер на всі руки»: щось полагодити, відремонтувати – біжать до нього.

Володимир Примаченко та Наталія Гугель в пансіонаті новенькі – проживають усього півроку. За цей час вони встигли не тільки освоїтись, а й створити сім’ю. Невдовзі збираються подати заяву до РАГСу.

Ось так живуть одинокі старенькі люди у Чернігівському геріатричному пансіонаті. Заклад працює ось уже сорок років. На 372-ох підопічних тут 250 чоловік персоналу. Надія Скрипко більше тридцяти років присвячує себе піклуванню про стареньких. Запевняє,така робота – не для всіх.

Віктор Кулага, директор пансіонату, навіть у святковий день говорить про поточні справи. Останні три роки увесь пансіонат живе в стані ремонту, до речі, першого за увесь час існування закладу.

Визначну дату святкували «як годиться» — урочистим концертом у актовій залі. Привітати працівників пансіонату та їх підопічних приїхали творчі колективи та очільники області.

«Сівер-центр»

Теги: геріатричний пансіонат, пенсіонери, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект