moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Школяр винайшов антипожежний додаток. Повідомлення приходить ліснику на смартфон (відео)Школяр винайшов антипожежний додаток. Повідомлення приходить ліснику на смартфон (відео)

Наукове майбутнє України.Після пожежі в березовому лісі, де як наслідок перстали рости гриби, 8-класник Горбівської школи створив протипожежну станцію обладнану маяком, що реагує на дим та має зв’язок зі смартфоном лісника.

Богдан Пастернак наукою займається вже 2 роки і хоче присвятити цій справі все своє життя.

Учні шкіл та університетів представили свої проекти в рамках науково-практичної конференції новітні технології сучасного суспільства організованою в ЧНТУ. Учасники показали, як на практиці застосовувати результати їх наукових досліджень та винаходів.

Основні дисципліни: математика, економіка, географія. Найбільший сектор займали технічні науки.

Науковці кажуть, намагались розробити щось корисне та необхідне.

Багато для кого це не перший подібний досвід.

Велика кількість учасників приїхали з області. Такі заходи дуже хороша можливість презентувати себе та свій проект широкому загалу. Молоді науковці змогли обмінятись досвідом та поспілкуватись з викладачами університету. Розвиток і підтримка наукового потенціалу молоді є одним з пріоритетних освітніх напрямків Чернігова.

За результатами конференції, надруковані матеріали, де вміщено кращі проекти. Деякі студенти вузів зможуть використовувати в процесі підготовки та під час захисту випускних бакалаврських та магістерських робіт.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: антипожежний додаток, школяр, науковець, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект