moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Ювілейний концерт диригента: хто завітав на 10-річчя діяльності Івана Богданова? (відео)Ювілейний концерт диригента: хто завітав на 10-річчя діяльності Івана Богданова? (відео)

10-річчя диригентської діяльності відзначив у колі своїх колег, рідних та шанувальників художній керівник Академічного камерного хору імені Бортнянського Іван Богданов.Уперше на філармонійній сцені рідного міста він виступив із молодіжним камерних хором «Софія», який створив у Київській консерваторії. До речі, цей хоровий колектив і нині існує.

В 24 роки Іван Богданов став наймолодшим художнім керівником професійного колективу в Україні. Виграв конкурс на посаду художнього керівника камерного хору філармонійного центру. Під уродою молодого диригента хор примножив творчі здобутки – отримав звання лауреата на міжнародному конкурсі хорів імені Дмитра Бортнянського в Києві, першим записав і видав 35 духовних концертів Бортнянського, створив чимало нових різножанрових програм від камерної фолк-музики до джазу, нью-ейдж до рок-музики.

Досягнутому Іван Богданов завдячує своїм батькам музикантам та педагогам.

На творчому вечорі з нагоди 10-річчя диригентської діяльності Івана Богданова у виконанні камерного хору прозвучали всеукраїнські прем’єри творів сучасних українських та зарубіжних композиторів. Знайомство чернігівців з новою хоровою музикою є традицією для камерного хору.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Іван Богданов, диригент, художній керівник, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект