moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Групі денного перебування для дітей з важкими формами інвалідності 1 рік (відео)Групі денного перебування для дітей з важкими формами інвалідності 1 рік (відео)

У Чернігові вже рік працює група денного перебування для дітей з особливими потребами. Це єдина організація в місті, де діти з серйозними діагнозами можуть провести день в компанії друзів та однолітків. Батьки з захопленням розповідають, що для них група відкрила абсолютно новий світ. Тут вони навчаються спілкуватися та бути самостійними, а не сидять в 4-х стінах.Поки діти проводять час в групі денного перебування, батьки мають можливість хоча б декілька годин присвятити собі.

Про відвідувачів групи піклуються 3 соціальні педагоги, адже до кожної дитини потрібно знайти особливий підхід і методики роботи.

Професійним педагогам допомагають волонтери. Серед них навіть майстриня спорту України з біатлону Сніжана Тісєєва.

На перший день народження в такий своєрідний дитсадок для особливих дітей запросили спонсорів та друзів і розказали чим живуть сьогодні. За рік старе приміщення колишнього ЖЕКу привели до ладу, проте вона все ще потребує серйозного ремонту.

Гроші на створення групи для особливих дітей громадська організація «Голос батьків» виграла у 2016 році в рамках «Бюджету участі». Цьогоріч проект знову підтримала значна частина містян, а отже фінансування продовжать.

На сьогодні групу відвідують приблизно 40 діток.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: діти з особливими потребами, інвалідність, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект