moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Гості з Великої Британії завітали до Чернігова (відео)Гості з Великої Британії завітали до Чернігова (відео)

Гості з Великої Британії завітали у суботу до Чернігова. Алан Хіллар, подружжя Міллз та Бруер - це керівники благодійних організацій, які опікуються чернігівським реабілітаційним центром «Відродження». Фактично, завдяки їхній фінансовій та гуманітарній допомозі цей заклад взагалі існує, адже у далекому 1993 році ідея Василя Пасічника у тодішньої влади знайшла схвалення - але не підтримку.500 тонн гуманітарної допомоги, 7 стоматологічних установок і 4 медичні автомашини - це лише частка того, що привезли до Центру «Відродження» за ці роки британці. Незважаючи на похилий вік, вони і самі намагаються якнайчастіше приїжджати до нашого міста, і при цьому до своєї благодійницької діяльності ставляться дуже скромно.

За словами директора Центру "Відродження" Василя Пасічника, співпраця з британцями триватиме так довго, як вони самі того бажатимуть. І хоча сам заклад останнім часом вже міцно стоїть «на ногах», у порівнянні з 90-ми, робота в ньому триває. У наступному році, приміром, планують зробити утеплення приміщень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: благодійники, Алар Хіллар, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект