moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові встановлять камер на 42 мільйони гривень? (відео)У Чернігові встановлять камер на 42 мільйони гривень? (відео)

Чернігів «Безпечне місто».

На фінансування відповідної програми у 2018-2020 роках депутати міської ради своїм голосуванням передбачили виділення коштів у сумі 42 мільйона 350 тисяч гривень.Депутатський корпус разом з міським головою запросили у поліції відзвітувати, як допомогло встановлення відеоспостереження у їхній роботі. За словами правоохоронців, розкриття деяких видів злочинів покращилося. Зокрема, це вулична злочинність і викрадення авто.

Анатолій Будьонний, начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в області: «В минулому році було розкрито 83 факти злочинності, а це складає 20%. А в цьому році за допомогою камер відеопостереження розкрито 61,45% злочинів. Також за допомогою відеоспостереження були розкриті і тяжкі злочини, такі як вбивства, тяжкі тілесні ушкодження».

Проте про ефективність роботи відеоспостереження в місті поки говорити зарано, заявив міський голова.

Аби камери спостереження справді виконували свої функції, котрі люди сподіваються від них, вони мають покривати весь периметр міста.

Депутати просили ж для себе участь у виборі, де першочергово потрібно встановити спостереження. Врешті прийшли до консенсусу: гроші громади, отже думки і побажання обранців поліція має врахувати.

Нагадаємо, на сьогодні у Чернігові в рамках програми «Безпечне місто» встановили 59 камер. Програмою ж на наступний рік передбачені витрати у 13 мільйонів 400 тисяч гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: камери відеоспостереження, злочинність, Безпечне місто, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект