moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Футбольні баталії інваспортсменів (відео)Футбольні баталії інваспортсменів (відео)

Футбольні баталії вирували у п'ятницю у приміщенні спорткомплексу «Хімік». Тут змагалися три збірні команди спортсменів з особливими потребами – «Вікторія», «Олімпік» та «Інваспорт». В кожній з них - по 5 гравців, відібраних з усієї області.Андрій Литвинець, начальник регіонального центру фізкультури і спорту інвалідів «Інваспорт»: «У нас приймають участь команди з вадами слуху, зору і опорно-рухового апарату ДЦП. В командах у нас є паралімпійський чемпіон, в цьому році чемпіон світу, Олег Лень, чемпіон світу з вадами зору Роберт Тремба».

Останній матч за 2 та 3 місце пройшов між командами «Інваспорт» та «Олімпік». Як виявилося, мати у своєму складі паралімпійського чемпіона недостатньо для легкої перемоги. Хоча Олег Лень на самому початку матчу вивів «Інваспорт» вперед , спортсмени з вадами слуху швидко відігралися. Матч до останньої хвилини залишався динамічним, атаки йшли одна за одною, а заради такої «дрібниці» як заміна навіть не зупиняли гру. І коли пролунав фінальний свисток, виявилося, що команди рівні - 4:4. Втім, друге місце все ж віддали команді «Інваспорт» за різницею забитих і пропущених м'ячів.

Перше місце турніру дісталося гравцям з вадами зору із команди «Вікторія». Там вищий клас гри показав світовий чемпіон Роберт Тремба.

Як пояснили спортсмени, хоча цей турнір був присвячений дню людей з обмеженими можливостями, подібні ігри часто проводяться як тренування перед серйозними міжнародними змаганнями.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: футбол, інваспортсмени, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект