moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Тріо красунь на чернігівській сцені (відео)Тріо красунь на чернігівській сцені (відео)

Тріо красунь українського поп-гурту «Ділайс» подарувало модні хіти чернігівцям. Пісні дівчат на слуху практично у кожного, адже не так давно вони звучали практично з усіх ФМ, і кліпи крутилися на музичних каналах. Гурт спочатку створили дві рідні сестри Яна та Наталія з Білої Церкви.У 2009 році на день всіх закоханих у дівчат виникла ідея зайнятись шоу-бізнесом, мрія здійснилася. Та от тільки зараз гурт зважився на гастролі. До речі, в зміненому складі, адже Яна вирішила піти у вільне плавання, залишивши Наталію саму.

Та після довготривалих кастингів Наталія знайшла заміну - двох, на думку артистки, талановитих «запальничок» - Нану та Лію, які мають голос, але що найголовніше, дуже пластичні. Адже гурт Ділайс звик вражати глядача не тільки танцювальною музикою, а ще й хореографією.

Зараз гурт «Ділайс» за випробування в рамках туру Україною взяв 3 міста, Вінницю, Чернігів і Черкаси. Кажуть, це потрібно аби виправити всі недоліки і вже на 100 відсотків підготовленими вражати публіку в інших містах. Взагалі плани у співачки величезні, але вона впевнена, що сил вистачить. До того ж її у всьому підтримує чоловік, а це відома людина в сфері шоу-бізнесу, продюсер популярної радіостанції Євгеній Фішак.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: гурт «Ділайс», концерт, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект