moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Лікарі закликають ветеранів-атовців проходити обстеження та лікуватися (відео)Лікарі закликають ветеранів-атовців проходити обстеження та лікуватися (відео)

Лікарі закликають ветеранів-атовців частіше проходити обстеження, а при потребі – лікування. Чернігівські фахівці мають неабиякий досвід в допомозі чорнобильцям, а оскільки у людей, які пережили великі випробування, проблеми схожі, допомогти бійцям буде простіше.


 
Понад 20 років тому Центр радіаційного захисту та оздоровлення населення у Чернігові був створений для потреб ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Тепер тут лікуються і атовці. Близько п’ятисот бійців вже пройшли комплексне медичне обстеження. Тут створений медичний реєстр учасників АТО.

Іван Осадців, завідувач поліклінічного відділення Чернігівського центру радіаційного захисту та оздоровлення: «По-перше, він накопичує в себе всю базу даних, як змінюється стан здоров’я, які виникають захворювання. І ми можем на доклінічних яких ось стадіях виявити ці захворювання і працювати на упередження, на профілактику, це раз. Друге, це дає базу даних повністю з адресами, з телефонами».
 
Зазвичай у воїнів загострюються  неврологічні хвороби.  Спілкування, сучасні ліки і сеанси гіпнозу є основними методами лікування бійців, кажуть медики.

Стефанія Кіслякова, лікар-психіатр Чернігівського центру радіаційного захисту та оздоровлення населення: «Всі, хто побував у нас, мені здається, вони до нас будуть повертатися, тому що є ефект від лікування, ми ж так не займалися ретроспективно тими, отакими питаннями, но і ще не так багато, до тридцяти хворих пролікувалося поки що».
 
Атовці, що вже пройшли курс лікування, відчувають результат.

Олександр Ганжа, учасник АТО: «И обращение врачей доброжелательное, и медперсонал относится доброжелательно, и хорошие специалисты, и всё обследование проводится бесплатно, и довольно неплохое оборудование».
 
Тим не менше, бійці не так часто, як потрібно, звертаються до медиків. Останні ж закликають воїнів звертатися до того ж Центру радіаційного захисту та оздоровлення населення – хоча б пройти комплексне обстеження. Учасник АТО може це зробити, маючи лише посвідчення учасника бойових дій.

«Сівер-центр»

Теги: учасники АТО, лікар, обстеження, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект