moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Які питання піднімалися на нараді у міського голови (відео)Які питання піднімалися на нараді у міського голови (відео)

Про будівництво та введення в експлуатацію нового житла в Чернігові звітував керівник КП «Чернігівбудінвест». Підприємство працює без залучення коштів з міського і державного бюджетів. Всі проектні, супровідні і будівельні роботи ведуться виключно за рахунок залучених інвестицій.Валерій Горбатов, директор КП «Чернігівбудінвест»: «В цілому за 9 місяців із здійснення господарської діяльності отримано доходів на 3 млн 190 тис грн, що складає 137 планових показників».

З початку 2017 року в процесі будівництва знаходилось 656 квартир. За 9 місяців поточного року введено в експлуатацію 201 квартира.

На нараді у міського голови підняли питання приватизації кімнат в гуртожитках та передачі цих споруд на утримання до ЖЕКів та комунальних підприємств. Не зважаючи на бажання власників такого житла перейти до підпорядкування міста, є значна проблема, через яку ЖЕКи не можуть взяти під своє крило гуртожитки.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «В гуртожитках електророзвідка не передбачала по кімнатний облік».

Тому аби чернігівці не залишилися з цією проблемою на самоті, градоначальник звернувся до керівників ЖЕКів та комунальних підприємств розпочати всі необхідні роботи для вирішення цього питання.

Останні 3 дні Чернігів пережив декілька аварій пов’язаних з енергопостачанням. Без живлення залишились 8 трансформаторних підстанцій. «Чернігівобленерго» вже не вперше забуває повідомити «Міськсвітло» та керівництво Чернігова про перебої у постачанні енергії, скаржиться директор КП «Міськсвітло» В’ячеслав Ніколенко. Тож аби подібних ситуацій не відбувалось і керівництво міста могло пояснити стурбованим містянам причини відключення, «Чернігівобленерго» просить надавати інформацію про аварії та ремонти вчасно.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект