moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Солісти Національної опери в Чернігові (відео)Солісти Національної опери в Чернігові (відео)

Для участі у 10-му концерті вокального абонементу були запрошені солісти Національної філармонії України Марія Віхляєва (фортепіано) та Андрій Маслаков (бас-баритон), які до того ж є солістами національної опери України.Співак вдруге виступив на філармонійній сцені нашого міста.

На сольному концерті заспівав романси Сергія Рахманінова та вокальні твори з циклу «Песни и пляски смерти» Модеста Мусорського. Глядачі почули унікальний тембр голосу співака, який представляє нове покоління зірок української оперної сцени.

В фортепіанній прелюдії Олександра Скрябіна виконала в програмі лауреат міжнародних конкурсів Марія Віхляєва. Жанр прелюдії займав особливе місце у творчості композитора. Скрябіним було створено майже 50 невеликих творів. Три з яких прозвучали на концерті.

Нещодавно Андрій Маслаков повернувся з Куби, де поставив оперу Пучіні «Тоска». Український співак виступив як режисер та декоратор. А також із німецькими солістами заспівав оперні партії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: філармонія, національна опера, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект