moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чому в місті вимикають електроенергію? (відео)Чому в місті вимикають електроенергію? (відео)

Чернігів без світла. Перше відключення сталося у вечорі 10 листопада. Впродовж кількох годин деякі мікрорайони були знеструмлені. Така ж сама ситуація сталася 12 листопада – електроенергія зникла близько 19 години вечора. Частина міста була паралізована в наслідок виникнення аварійної ситуації. Та чому про це ніхто із уповноважених осіб «Чернігівобленерго» не повідомив мера міста, з’ясовували на ранковій нараді у понеділок.Владислав Атрошенко зауважив, що окрім цього є скарги стосовно часткової відсутності зовнішнього освітлення в місті.

Директор комунального підприємства «Міськсвітло» В’ячеслав Николенко пояснив, що це залежить напряму від планових, або ж інших робіт, які проводять, знову ж таки, працівники «Чернігівобленерго». Графік таких робіт відсутній.

В’ячеслав Николенко зауважив, що наразі до «Чернігівобленерго» направлено 3 листа з проханням бути більш відповідальними і завчасно повідомляти про відключення диспетчера, а не як зазвичай за годину. І так само після завершення, аби працівники «Міськсвітла» могли оперативно включити свої ТП.

Що стосується освітлення в місті, на сьогоднішній день воно повністю відновлене. Аварійні роботи завершені успішно, кажуть енергетики.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: електроенергія, Чернігівобленерго, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект