moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Вистава-навчання: у чернігівському ляльковому театрі ледь не сталося «пожежі» (відео)Вистава-навчання: у чернігівському ляльковому театрі ледь не сталося «пожежі» (відео)

Рятувальники та шоковані діти: у чернігівському театрі ляльок ледь не сталася пожежа. Кіт, що зловживає шкідливими звичками намагався підпалити власну хату. «Сірничок-малюнок» повчальна вистава. Понад десять років вона розповідає малечі, яка небезпечна гра з вогнем.Повчальну історію презентували лялькарі. Із цією постановкою вони об’їздили майже усі садочки нашого міста.

«Цю виставу нам удалося створити за допомогою наших вогнеборців», — літературний редактор Мирослава Губар.

Переконатися чи вистава й справді вчить дітей правил поведінки з вогнем до театру прийшли й рятувальники. Пожежники розповіли малечі про трагічні наслідки необережності. І перепитали дітлахів чи добре вони знають до кого звертатися за допомогою.

«Профілактика діє. Кількість пожеж за винною дітей зменшується. Коли ми стали ходити по садочка і школах», — начальник чернігівського відділу ДСНС в Чернігівській області Петро Дьохтяр.

Така різна подача однаково профілактичної бесіди. Малеча радіє від зустрічі і чернігівськими рятувальниками та в захваті від героїв дитячої вистави.

Сюжет: Cheline TV

Теги: театр ляльок, вистава, повчальна вистава, Cheline TV

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект