moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій 50 років (відео)Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій 50 років (відео)

Колишній радіомеханічний технікум нині входить до складу Чернігівського національного технологічного університету. Заклад має сучасну матеріально-технічну базу, співпрацює з підприємствами області, бере активну участь у громадському житті Чернігова. Та головним досягненням коледжу викладачі вважають достойних випускників.


 
Від філіалу Київського радіомеханічного технікуму до відокремленого підрозділу Чернігівського національного технологічного університету – коледж транспорту та комп’ютерних технологій святкує 50-річний ювілей. За цей час навчальний заклад став рідним для представників кількох поколінь.

Євгенія Івашинцева, викладач англійської мови коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ: «Я представник династії. Моя мати тут працювала, мій батько колись був одним із перших студентів, які закінчували коледж. І моя невістка працювала тут викладачем. Це такий місток з минулого в майбутнє».
 
На святкування ювілею приїхали його випускники, серед них і депутати, і керівники об’єднаних громад. Нині в коледжі працюєбільше 50-ти викладачів, на денному відділенні навчається 860 студентів.

Віктор Радченко, директор коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ: «Комп’ютерний напрям і автомобільний цікавить нашу молодь. Ми беремо активну участь у житті нашого міста і регіону. Це і спортивні змагання, і художня самодіяльність, і олімпіади, і різні конкурси. Ми завжди попереду, у нас такий девіз – будь першим!».
 
Активне і студентське самоврядування. Студрада поділена на сектори, які відповідають за різні напрямки роботи. Головна мета – зростання соціальної активності та відповідальності молоді.

Валерія Матвієнко, голова студентської ради коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ: «У нас дуже часто проходять круглі столи з адміністрацією та студентами нашого навчального закладу, ми обговорюємо питання стосовно навчання, стосовно організації якихось заходів, наприклад, харчування. Адміністрація активно підтримує студентів колежу, а студенти намагаються тримати ту планку, яку поставили перед собою».
 
У навчальному закладі з гордістю говорять про сучасну матеріально-технічну базу: лабораторії, мультимедійні комплекси. Та згадують, що колись про таке тільки мріяли.

Євгенія Івашинцева, викладач англійської мови коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ: «Я прийшла в 93-му році, це бурхливі 90-ті, нам було дуже складно, ми працювали те, що називається «на пальцях». Зараз ми оснащені, зараз у нас технології».
 
До складу Чернігівського національного технологічного університету коледж увійшов у 2014-му році. Ректор вишу високо оцінює рівень підготовки молодших спеціалістів, адже після закінчення закладу вони працюють на високотехнологічних підприємствах і не лише нашої області. Частина продовжує навчання в політеху.

Сергій Шкарлет, ректор ЧНТУ: «Ми націлювали наші коледжі на тому, що хтось піде в господарство працювати за первинною робітничою професією, з первинною професією, яка дає їм можливість займати певні посади. Але частина має право, починаючи з 3-го курсу, продовжувати навчання в університеті, за більшим освітньо-кваліфікаційнім рівнем».
 
Сергій Шкарлет повідомив, що цього року коледж отримав право готувати фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

«Сівер-центр»

Теги: ЧНТУ, ювілей, Віктор Радченко, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект