moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Допомагати не втомлюються. Вантаж найнеобхіднішого вирушив на Схід (відео)Допомагати не втомлюються. Вантаж найнеобхіднішого вирушив на Схід (відео)

Четвертий рік у нашій країні триває війна. Так само четвертий рік поспіль вирушають в зону АТО капелани та волонтери, аби доставити нашим захисникам таку необхідну для них допомогу. А підтримують їх у цьому небайдужі чернігівці.


 
Вже більше сотні разів возив допомогу до зони АТО благочинний собору св.Катерини Євген Орда. Тож і 105-ту його відправку підтримали небайдужі чернігівці.
 
Продукти, вітаміни, консервацію, берці, шкарпетки, теплі речі, військову форму,  картки поповнення для мобільних телефонів, дитячі малюнки і навіть воду та хліб – елементарного чого немає в зоні АТО потребують і сьогодні наші хлопці — кажуть директор приватного підприємства Сергій Даниленко та директор обласної дитячо-юнацької школи «Олімп» Петро Лобос. Вони виявили бажання поїхати разом із отцем Євгеном до зони АТО, аби підтримати захисників.
 
В зоні АТО потрібне все, кажуть волонтери, навіть кришки від порожніх пластикових пляшок. Їх постійно збирають фахівці Чернігівського міського відділу з питань пробації.
 
Настоятель собору св.Катерини отець Роман Кіник каже, що за ініціативи церкви відправлено допомоги в зону АТО набагато більше, ніж сто разів. З кожним роком допомога не припиняється і не зменшується, хоча люди й виснажуються.
 
Тельманове, Мар’їнка, район Широкино – це ті населені пункти Донецької області, які мають відвідати  учасники поїздки, виконуючи святий обов’язок допомоги захисникам.

«Сівер-центр»

Теги: Євген Орда, Схід, допомога, військові, Мар’їнка, війна, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект