moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Секрет рахівників: про що мовчать успішні бухгалтери (відео)Секрет рахівників: про що мовчать успішні бухгалтери (відео)

Робота, що надихає та не дає розслабитися. Додавати і віднімати, зводити дебет з кредитом. Людмила Неподоба вже давно не використовує рахівницю і постійно застосовує новітні комп’ютерні програми. Понад десять років вона – головбух компанії «ІнтерАтлетика». Хоч з дитинства мріяла стати стоматологом, та мама змусила вступити до економічного технікуму.

«Плакала рік – не моє, не буду, не хочу. Закінчила технікум і розумію, я не бухгалтер. Я не розумію цих проводок, я не розумію, що це таке. Пішла в інститут – та все я знаю, все вмію. Тому після технікуму вже не стояло питання куди йти навчатися. Звичайно обрала економічний профіль», — головний бухгалтер Людмила Неподоба.Нині Людмила свою роботу любить і постійно удосконалює. Хоч на її тендітних плечах величезна відповідальність за чималенькі суми.

«Зараз працювати бухгалтером набагато складніше, бо це відповідальність, знання, постійно потрібно тримати себе в тонусі, чогось не впустити, правильно розібратися. Відповідно від цього залежить результат роботи підприємства», — головний бухгалтер Людмила Неподоба.

Міжнародний день бухгалтера відзначають 10 листопада. Цього дня бухгалтери відтають одне одного та висловлюють свою солідарність – діляться секретами швидких підрахунків.

Сюжет: Cheline TV

Теги: День бухгалтера, Людмила Неподоба, професійне свято, Cheline TV

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект