moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Зловмисники вкрали обшивку теплоізоляції на трубі ТЕЦ (відео)Зловмисники вкрали обшивку теплоізоляції на трубі ТЕЦ (відео)

Утеплення з теплотраси на металобрухт.Зранку 9 листопада до поліції зателефонував працівник Чернігівської ТЕЦ і повідомив, що під час обстеження теплової мережі помітив зникнення 30 м металевої частини ізоляції.

На місце одразу виїхала поліція.

Віталій Копистко, речник патрульної поліції Чернігова: «Під час обстеження навколишньої території було виявлено двох осіб, які якраз намагалися сховати металеві елементи ізоляції. Як в подальшому було встановлено, ці металеві листи були саме з тієї теплової мережі».

Правоохоронці з’ясували, що ці твоє не вперше помічені за крадіжку ізоляції. Один з них навіть був раніше засуджений за аналогічні крадіжки.

Віталій Копистко: «В залежності від суми збитків, за такі дії може бути або адміністративна, або кримінальна відповідальність».

У ТЕЦ стверджують, теплових втрат на вищезгаданій ділянці не передбачається. Всі ремонті витрати теплопостачальник бере на себе. Працівники ТЕЦ запевняють, ремонт пошкодженої ділянки відбудеться найближчим часом.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: кражідка, металобрухт, ТЕЦ, теплоізоляція, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект