moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Колишні студенти взяли опіку над старенькою викладачкою, котра довгий час голодувала (відео)Колишні студенти взяли опіку над старенькою викладачкою, котра довгий час голодувала (відео)

Ледве не загинула від голоду вдома.

Старенька з тиждень пролежала в своїй квартирі, а в сусідній кімнаті лежав її померлий син.

Ця історія про байдужість і безпорадність.Трапилось все це в багатоповерхівці по вулиці Шевчука. Сусіди запідозрили погане, коли під’їзд заполонив трупний сморід. Вирішили перевірити. Двері до помешкання відчинені. У квартирі жінки побачили стареньку, яка ледве підіймала голову.

Надія, сусідка: «Старенька лежала вкрита. Ми її розкрила, а вона зовсім висохла. Я й кажу, треба визивати швидку, бо жінка помирає з голоду».

В сусідній кімнаті знайшли вже мертвого сина господині.

За експертизою правоохоронців, смерть наступили природнім шляхом. Стареньку екстрено госпіталізували. Так як у жінки в місті немає родичів, допомагати їй взялись колишні студенти.

Юлія Півень: «Допомагати Галині Георгіївні організувалось більше 200 чоловік. І якщо хтось згадає Галину Георгіївну Бандуровську, то, будь ласка, знайдіть мене у соцмережах».

Бабуся наразі перебуває у спеціалізованому закладі. У неї сильне виснаження, адже довгий час вона нічого не їла.

Юлія Півень: «Ми не лише грошима допомагаємо, а й розробили графік, коли і хто до неї буде під’їжджати, щоб привезти необхідні харчі».

Більш як півстоліття Галина Георгіївна присвятила себе улюбленій справі – викладала англійську в педуніверситеті. До 75 років вона ще працювала.

Поки ж колишні учні рятують стареньку поліція розпочала пошуки родичів, адже жінка вже не може піклуватися про себе самостійно і потребує цілодобового догляду.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Юлія Півень, голод, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект