moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Майже чверть населення області працює у харчовій промисловості (відео)Майже чверть населення області працює у харчовій промисловості (відео)

Небагато-немало – 8 тисяч людей дбають, аби на столах українців був хліб та до хліба – майже чверть населення області працює у харчовій промисловості. У 2017-му підприємства реалізували продукції на 8 мільярдів гривень. Вони платять податки і наповнюють бюджет, тому можемо бути певними — гроші будуть, адже люди їсти не припинять.


 
Їх продукцію їдять не лише чернігівці, а й жителі ще як мінімум 13 районів області. 400 людей стабільно працюють на Чернігівському хлібокомбінаті. До того ж на підприємстві постійно є вакантні робочі місця.

Ольга Заїка, директор Чернігівського хлібокомбінату: «Ми на сьогодні зберегли свій колектив, зберегли всіх людей. Незмінно п’ять років середня спускова чисельність працівників — 400-420. Всі люди, які працювали раніше, і сьогодні працюють на підприємстві. Ми є виробником №1 в Чернігові і в області. Наш хліб люблять і ми любимо свого споживача, і тому стараємося, щоб зберегти колектив і приростити».
 
Постійно працюють над новими видами продукції. Сьогодні в моді все органічне, без шкідливих добавок, а у пекарів є попит на хліб на заквасці, без використання пресованих дріжджів. Лінійка здорових хлібів: діабетичний, висівковий, а зараз з’явився новий – «добродій».

Наталія Парасюк, начальник виробничої лабораторії Чернігівського хлібокомбінату: «Виробничники останнім часом працюють над асортиментом здорового харчування, це в першу чергу хліба нашої марки «Добродій». «Добродій» включає в себе асортименти наступних виробів: мультизерновий, гречаний, горіховий, соняшниковий. До складу цих виробів входить мультизернове борошно».
 
Печуть чернігівці з полтавського борошна, а от макаронні вироби роблять з місцевого помолу, і доволі непоганої якості. Основний споживач продукції Чернігівської макаронної фабрики – Україна. Планують пробитися і на ринок сусідньої Білорусі, але це ще тільки  плани.

Володимир Кондратенко, голова правління Чернігівської макаронної фабрики: «К сожалению, мы сами не продаем, потому хотелось бы желать лучшего по объему продаж, потому что мы от этого зависим – сколько нам планируют наши дистрибьюторы, столько мы и изготавливаем. Для нас мало. Мы работаем на треть мощности, в лучшем случае, что соответственно сказывается на наших зарплатах,  в общем-то и на работе сказывается».
 
І все таки саме підприємства харчової промисловості дають основні робочі місця в області. Офіційно в галузі задіяно близько чверті працездатного населення. 20% експорту Чернігівщини – харчова продукція.

Валерій Куліч, голова облдержадміністрації: «З урахуванням доволі потужного сільського господарства, яке є в області, розвиток харчової галузі є ключовим, тому що вона якраз генерує додаткову вартість сировинного виробництва, що є дуже важливим для нашої держави».
 
Напередодні Дня працівника харчової промисловості, яке щорічно відзначається у третю неділю жовтня, нагороджено основних виробників області. Це бюджетоутворюючі підприємства, тому їм дяка від керівництва області і Чернігова. Також під час урочистих зборів харчовики почули новину – начальником управління Держпродспоживслужби в області стане діючий директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Павлішен, він пройшов конкурс на посаду і тепер в новому форматі співпрацюватиме з виробниками.

«Сівер-центр»

Теги: хлібокомбінат, харчова промисловість, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект