moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Ангелик, що загубив зірку» відкриє новий сезон у ляльковому театрі (відео)«Ангелик, що загубив зірку» відкриє новий сезон у ляльковому театрі (відео)

Справжній детектив з викраданнями, погонями, грабіжниками й поліцією розігрався в Чернігівському обласному театрі для дітей імені Олександра Довженка. А все тому, що впала з неба зірка, яку загубив ангелик в прем’єрній виставі, що відкриває театральний сезон у неділю 15-го жовтня.


 
З чого та зірка, хто хоче заволодіти нею і чи можна завдяки їй стати щасливим або здобути славу й багатство — про це йдеться у виставі.
 
Окрім того, що вистава обіцяє бути яскравою, цікавою і повчальною, вперше в її оформленні задіяний дев’ятирічний хлопчик Нестор Семенченко, якого захопив сюжет і він з задоволенням розмальовував декорації з художником-постановником «Ангелика, що загубив зірку», Оленою Загребіною.
 
У космічно-фантастичній історії в стилі буф задіяно чотири актори: Марина Лахно, Ігор й Роман Маджуги і Антон Шеремок, які показують, що буває, коли людина губить свою зорю або продає її, чи одягає чужу личину, ошукуючи себе. І тільки янголи бачать, які люди – справжні.

«Сівер-центр»

Теги: театр ляльок, вистава, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект