Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Ангелик, що загубив зірку» відкриє новий сезон у ляльковому театрі (відео)«Ангелик, що загубив зірку» відкриє новий сезон у ляльковому театрі (відео)

Справжній детектив з викраданнями, погонями, грабіжниками й поліцією розігрався в Чернігівському обласному театрі для дітей імені Олександра Довженка. А все тому, що впала з неба зірка, яку загубив ангелик в прем’єрній виставі, що відкриває театральний сезон у неділю 15-го жовтня.


 
З чого та зірка, хто хоче заволодіти нею і чи можна завдяки їй стати щасливим або здобути славу й багатство — про це йдеться у виставі.
 
Окрім того, що вистава обіцяє бути яскравою, цікавою і повчальною, вперше в її оформленні задіяний дев’ятирічний хлопчик Нестор Семенченко, якого захопив сюжет і він з задоволенням розмальовував декорації з художником-постановником «Ангелика, що загубив зірку», Оленою Загребіною.
 
У космічно-фантастичній історії в стилі буф задіяно чотири актори: Марина Лахно, Ігор й Роман Маджуги і Антон Шеремок, які показують, що буває, коли людина губить свою зорю або продає її, чи одягає чужу личину, ошукуючи себе. І тільки янголи бачать, які люди – справжні.

«Сівер-центр»

Теги: театр ляльок, вистава, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект