Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові скажена кішка покусала жінку (відео)У Чернігові скажена кішка покусала жінку (відео)

Скажена кішка на Музикалці.

Чернігівські епідеміологи виявили випадок сказу у районі вулиць Сковороди та Музичної. Цього разу винуватцем стала сіамська кішка, яка деякий час жила неподалік фабрики. Її вже у нездоровому стані прихистила у себе жінка, а згодом тварина її вкусила.Тетяна Авраменко, лікар-епідеміолог Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»: «29 числа отримали повідомлення, що 28-го жінку вкусила кішка. Вона наглядала за твариною, але на даний час кішка загинула. Жінка госпіталізована до лікарні, отримує щеплення. Щеплення імуноглобуліном».

Потерпілу доправили до міської лікарні №2.

А в районі вулиць Сковороди і Музичної співробітники міського відділу обласного лабораторного центру зробили подворовий обхід і попередили мешканців про надзвичайну подію. За словами епідеміологів, це вже другий підтверджений випадок сказу у Чернігові за рік.

Іван Макаренко, завідувач Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»: «Просимо всіх мешканців міста, у першу чергу, які проживають на території даного житлового масиву, звертатись за медичною допомогою до травматологічних пунктів, закладів охорони здоров’я міста у разі наявності контакту з будь-якими тваринами: укус, подряпина чи заклинення».

Епідеміологи запевняють, що медикаментів для профілактики сказу у Чернігівських лікарнях достатньо, але потерпілих треба доправляти туди як найшвидше, адже ця хвороба є смертельно небезпечною.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: сказ, кішка, вулиця Музична, вулиця Сковороди, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект