moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові скажена кішка покусала жінку (відео)У Чернігові скажена кішка покусала жінку (відео)

Скажена кішка на Музикалці.

Чернігівські епідеміологи виявили випадок сказу у районі вулиць Сковороди та Музичної. Цього разу винуватцем стала сіамська кішка, яка деякий час жила неподалік фабрики. Її вже у нездоровому стані прихистила у себе жінка, а згодом тварина її вкусила.Тетяна Авраменко, лікар-епідеміолог Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»: «29 числа отримали повідомлення, що 28-го жінку вкусила кішка. Вона наглядала за твариною, але на даний час кішка загинула. Жінка госпіталізована до лікарні, отримує щеплення. Щеплення імуноглобуліном».

Потерпілу доправили до міської лікарні №2.

А в районі вулиць Сковороди і Музичної співробітники міського відділу обласного лабораторного центру зробили подворовий обхід і попередили мешканців про надзвичайну подію. За словами епідеміологів, це вже другий підтверджений випадок сказу у Чернігові за рік.

Іван Макаренко, завідувач Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»: «Просимо всіх мешканців міста, у першу чергу, які проживають на території даного житлового масиву, звертатись за медичною допомогою до травматологічних пунктів, закладів охорони здоров’я міста у разі наявності контакту з будь-якими тваринами: укус, подряпина чи заклинення».

Епідеміологи запевняють, що медикаментів для профілактики сказу у Чернігівських лікарнях достатньо, але потерпілих треба доправляти туди як найшвидше, адже ця хвороба є смертельно небезпечною.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: сказ, кішка, вулиця Музична, вулиця Сковороди, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект