moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігівський онкодиспансер провів тендерних закупівель на 57,5 млн грн (відео)Чернігівський онкодиспансер провів тендерних закупівель на 57,5 млн грн (відео)

Медзаклади Чернігівщини у цьому році здійснили більш 3,5 тисяч закупівель.Аналітики чернігівського відділення ЛЖВ проаналізували закупівлі закладів охорони здоров’я області і з’ясувалось, що у цій сфері вже проведено більше ніж 4,5 тисячі тендерів, 3560 з яких – завершено. Очікувана вартість закупівель більше 507 мільйонів гривень. Сума підписаних договорів становить понад 465 мільйонів.

Більше 60% усіх закупівель допорогові, кожна 4 – звіт про укладений договір. При цьому закуплялося здебільшого медобладнання та фармацевтичну продукція, а також продукти харчування.

Найдорожчі закупівлі провів Чернігівський обласний онкодиспансер. Заклад придбав апаратуру для радіо-, механо-, електро- та фізіотерапії за 57,5 мільйонів гривень. Другу й третю сходинку посіла Чернігівська обласна лікарня з закупівлями на 22,8 та 12,2 мільйонів гривень.

Загалом аналітики спостерігають позитивну тенденцію медичних закладів Чернігівщини до проведення конкурентних тендерних процедур, хоч поки ProZorro використовують не достатньо ефективно.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: медицина, тендери, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект