Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Бив сокирою кілька разів: лікарі зробили операцію працівниці прокуратури (відео)Бив сокирою кілька разів: лікарі зробили операцію працівниці прокуратури (відео)

Після довготривалої операції начальник відділу звернень громадян Чернігівської обласної прокуратури прийшла до тями. Жінка поки що прикута до ліжка, та медики оцінюють її стан як стабільний, хоч і тяжкий.«Стан на сьогодні покращився. Учора їй зробили операцію, лікування проводиться, хвора при тямі», — завідувач реанімаційного відділення обласної лікарні Анатолій Бабенко.

Більше про стан пацієнтки медики не розповідають. Кажуть, вона особисто заборонила поширювати про себе інформацію. Та з власних джерел нам стало відомо, що в неї кілька травм голови, пошкоджений головний мозок, передпліччя та кисть руки.

П’ятдесятирічний Олександр Яковець нині в ізоляторі тимчасового тримання. Раніше він не був засудженим, а нині його осудність визначить спеціальна експертиза.

«Зараз він у ІТТ, згідно зі статтею 208. Буде вирішуватися питання про обрання йому запобіжного заходу та призначення експертизи на встановлення його осудності», — прес-офіцер чернігівського відділу поліції Наталія Човпило.

Та за напад на працівника правоохоронних структур чоловік може сісти за грати довічно.

Сюжет: Cheline TV

Теги: прокуратура, напад, операція, Cheline TV

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект