moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Будинку книги нова керівниця (відео)У Будинку книги нова керівниця (відео)

У комунального підприємства «Будинок книги» нова керівниця.

Заступник міського голови представив її колективу. Каже, градоначальник напередодні підписав розпорядження про призначення. Контракт поки на півроку. Хочуть подивитися результати.Таке комунальне підприємство в Україні єдине і муніципалітет цим пишається. Проте прийшов час аби воно розвивалося і могло конкурувати з іншими книгарнями, до того ж, стало сучасним простором і місцем, куди хочеться йти всім книголюбам. Для цього обрали Тетяну Корму. Вона все життя в торгівлі. Волонтерка і одна з активісток системи закупівлі Prozorro в Чернігові.

Тетяна Корма, керівниця КП «Будинок книги»: «Я вижу развитие. У магазина очень хорошее месторасположения. Почему не использовать по максимуму это пространство и не развивать его по принципу книжных магазинов Львова, почему не привлекать сюда какие-то новых авторов и новые издательства».

Колективу пообіцяла позитивні зміни, а батькам, котрі люблять купувати там книги разом зі своїми малюками, приємний сюрприз.

Тетяна Корма: «Хочется внести свежие идеи в развитие магазина. Например, создать детскую зону, приглашать сюда авторов, для того, чтобы они устраивали автографсессии и представления своих книг».

Нагадаємо, нещодавно КП «Будинок книги» виступило замовником видання ілюстрованої історії Чернігова доктора історичних наук Сергія Леп’явка. Це для підприємства вперше.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: «Будинок книги», книгарня, книжковий магазин, Тетяна Корма, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект