Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Будинку книги нова керівниця (відео)У Будинку книги нова керівниця (відео)

У комунального підприємства «Будинок книги» нова керівниця.

Заступник міського голови представив її колективу. Каже, градоначальник напередодні підписав розпорядження про призначення. Контракт поки на півроку. Хочуть подивитися результати.Таке комунальне підприємство в Україні єдине і муніципалітет цим пишається. Проте прийшов час аби воно розвивалося і могло конкурувати з іншими книгарнями, до того ж, стало сучасним простором і місцем, куди хочеться йти всім книголюбам. Для цього обрали Тетяну Корму. Вона все життя в торгівлі. Волонтерка і одна з активісток системи закупівлі Prozorro в Чернігові.

Тетяна Корма, керівниця КП «Будинок книги»: «Я вижу развитие. У магазина очень хорошее месторасположения. Почему не использовать по максимуму это пространство и не развивать его по принципу книжных магазинов Львова, почему не привлекать сюда какие-то новых авторов и новые издательства».

Колективу пообіцяла позитивні зміни, а батькам, котрі люблять купувати там книги разом зі своїми малюками, приємний сюрприз.

Тетяна Корма: «Хочется внести свежие идеи в развитие магазина. Например, создать детскую зону, приглашать сюда авторов, для того, чтобы они устраивали автографсессии и представления своих книг».

Нагадаємо, нещодавно КП «Будинок книги» виступило замовником видання ілюстрованої історії Чернігова доктора історичних наук Сергія Леп’явка. Це для підприємства вперше.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: «Будинок книги», книгарня, книжковий магазин, Тетяна Корма, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект