Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Сільський ЦНАП з європейським рівнем сервісу відкрився у Кіптях (відео)Сільський ЦНАП з європейським рівнем сервісу відкрився у Кіптях (відео)

Отримати адміністративну послугу європейського рівня можна і в селі -модернізований центр надання адміністративних послуг Кіптівської ОТГ відкрив двері для відвідувачів. Це перший в області саме сільський ЦНАП, над якістю послуг якого громада працювала спільно з європейськими партнерами.


 
Сучасний центр надання адмінпослуг у Кіптях – один із перших в області та Україні сільських ЦНАПів з європейським рівнем сервісу. Модернізувала його громада  за півроку  з підтримкою західних партнерів  за програмою «U-LEAD з Європою: Покращення якості місцевих послуг для населення».

Над якістю послуг попрацювали — працівники ЦНАПу пройшли курси підвищення кваліфікації.

Володимир Кучма, голова Кіптівської ОТГ: «Група експертів, які працювали постійно у нас, готували спеціалістів, які б могли на рівні вимог сьогодення надавати європейського рівня послуги в сільській місцевості. 0228
Мартін Хаґстрьом, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні: «Цей центр надання адмінпослуг буде слугувати вам, робитиме ваше життя простішим».
 
Швидкий та якісний сервіс у комфортних умовах. Нові меблі, нова техніка та програмне забезпечення. Навіть облаштований дитячий куточок. Є банківський  термінал — до цього оплачувати адміністративні послуги можна було тільки у поштовому відділені, що працює лише два дні на тиждень.

Роман Юрченко, керівник ЦНАП Кіптівської ОТГ: «Змінилось тим що ми більше, швидше, зручніше можемо надавати послуги нашому населенню. Не треба їхати в район, область. Оплачуються послуги на місці».

Яна Крафт, головний спеціаліст-землевпорядник Кіптівської сільради: «Що змінилося? По-перше, ми отримали оснащення, техніку, меблі нові. А що в роботі змінилося? Нам встановили нове програмне забезпечення «Універсам послуг». Тобто ми хочемо відійти від паперового документообігу до електронного. Людина до нас звертається. Ми приймаємо документи, скануємо, все в електронному вигляді зберігається».
 
Розмір Кіптівської громади – майже чотири тисячі жителів, 12 населених пунктів, 23 ФОПи та 14 юридичних осіб. У ЦНАПі для  обслуговування людей працюватиме п’ять фахівців та ще п’ять спеціалістів на віддалених робочих місцях. Налагоджена робота з центром зайнятості,  районними управліннями Пенсійного фонду і соцзахисту населення. Центр здатен надавати майже сотню різноманітних адмінпослуг.

Юлія Свириденко, в.о. першого заступника голови облдержадміністрації: «Ми аналізували кількість адмінпослуг, що надаються взагалі в ЦНАПах. Якщо ми беремо районний рівень, то зазвичай це 50 послуг. А в даному ЦНАПі – це 97. Це стало можливим за рахунок доручення експертів організації «U-LEAD» і за рахунок того, що адміністратори, які будуть працювати в цьому центрі, вони пройшли перенавчання».

Роман Юрченко, керівник ЦНАП Кіптівської ОТГ: «Найчастіше — реєстрація права власності, земельні послуги, нотаріальні послуги і реєстрація місця проживання. Постійно якраз ці послуги отримують».
 
Адмінпослуги наближуються до людей, сплачені за них збори ідуть у бюджет об’єднаної територіальної громади. Передача повноважень на місця – одна із ключових ідей реформи децентралізації, а Чернігівщина – один із лідерів серед інших регіонів країни. Наразі в області створено 19 ОТГ. У кінці жовтня вибори пройдуть у 14 новостворених тергромадах, у грудні – ще у чотирьох. Відтак 2018-й рік Чернігівщина розпочне із 37-ма об’єднаними територіальними громадами.

«Сівер-центр»

Теги: Роман Юрченко, ЦНАП, сільський ЦНАП, Кіпті, Кіптівська ОТГ, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект