moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Сільський ЦНАП з європейським рівнем сервісу відкрився у Кіптях (відео)Сільський ЦНАП з європейським рівнем сервісу відкрився у Кіптях (відео)

Отримати адміністративну послугу європейського рівня можна і в селі -модернізований центр надання адміністративних послуг Кіптівської ОТГ відкрив двері для відвідувачів. Це перший в області саме сільський ЦНАП, над якістю послуг якого громада працювала спільно з європейськими партнерами.


 
Сучасний центр надання адмінпослуг у Кіптях – один із перших в області та Україні сільських ЦНАПів з європейським рівнем сервісу. Модернізувала його громада  за півроку  з підтримкою західних партнерів  за програмою «U-LEAD з Європою: Покращення якості місцевих послуг для населення».

Над якістю послуг попрацювали — працівники ЦНАПу пройшли курси підвищення кваліфікації.

Володимир Кучма, голова Кіптівської ОТГ: «Група експертів, які працювали постійно у нас, готували спеціалістів, які б могли на рівні вимог сьогодення надавати європейського рівня послуги в сільській місцевості. 0228
Мартін Хаґстрьом, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні: «Цей центр надання адмінпослуг буде слугувати вам, робитиме ваше життя простішим».
 
Швидкий та якісний сервіс у комфортних умовах. Нові меблі, нова техніка та програмне забезпечення. Навіть облаштований дитячий куточок. Є банківський  термінал — до цього оплачувати адміністративні послуги можна було тільки у поштовому відділені, що працює лише два дні на тиждень.

Роман Юрченко, керівник ЦНАП Кіптівської ОТГ: «Змінилось тим що ми більше, швидше, зручніше можемо надавати послуги нашому населенню. Не треба їхати в район, область. Оплачуються послуги на місці».

Яна Крафт, головний спеціаліст-землевпорядник Кіптівської сільради: «Що змінилося? По-перше, ми отримали оснащення, техніку, меблі нові. А що в роботі змінилося? Нам встановили нове програмне забезпечення «Універсам послуг». Тобто ми хочемо відійти від паперового документообігу до електронного. Людина до нас звертається. Ми приймаємо документи, скануємо, все в електронному вигляді зберігається».
 
Розмір Кіптівської громади – майже чотири тисячі жителів, 12 населених пунктів, 23 ФОПи та 14 юридичних осіб. У ЦНАПі для  обслуговування людей працюватиме п’ять фахівців та ще п’ять спеціалістів на віддалених робочих місцях. Налагоджена робота з центром зайнятості,  районними управліннями Пенсійного фонду і соцзахисту населення. Центр здатен надавати майже сотню різноманітних адмінпослуг.

Юлія Свириденко, в.о. першого заступника голови облдержадміністрації: «Ми аналізували кількість адмінпослуг, що надаються взагалі в ЦНАПах. Якщо ми беремо районний рівень, то зазвичай це 50 послуг. А в даному ЦНАПі – це 97. Це стало можливим за рахунок доручення експертів організації «U-LEAD» і за рахунок того, що адміністратори, які будуть працювати в цьому центрі, вони пройшли перенавчання».

Роман Юрченко, керівник ЦНАП Кіптівської ОТГ: «Найчастіше — реєстрація права власності, земельні послуги, нотаріальні послуги і реєстрація місця проживання. Постійно якраз ці послуги отримують».
 
Адмінпослуги наближуються до людей, сплачені за них збори ідуть у бюджет об’єднаної територіальної громади. Передача повноважень на місця – одна із ключових ідей реформи децентралізації, а Чернігівщина – один із лідерів серед інших регіонів країни. Наразі в області створено 19 ОТГ. У кінці жовтня вибори пройдуть у 14 новостворених тергромадах, у грудні – ще у чотирьох. Відтак 2018-й рік Чернігівщина розпочне із 37-ма об’єднаними територіальними громадами.

«Сівер-центр»

Теги: Роман Юрченко, ЦНАП, сільський ЦНАП, Кіпті, Кіптівська ОТГ, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект