moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Пілотний тренінг «Жінки. Мир. Безпека» вирішили провести саме в Чернігові (відео)Пілотний тренінг «Жінки. Мир. Безпека» вирішили провести саме в Чернігові (відео)

Незважаючи на рівень цивілізації, такі проблеми як торгівля людьми та насильство в сім’ї залишаються й досі поширеними. А в Україні, де ще й досі триває збройний конфлікт на Донбасі, проблематика гендерно зумовленого насильства ще більш посилюється. Представники ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством соціальної політики  розробили спеціальний навчальний посібник для соціальних працівників і правоохоронців,   а пілотний тренінг «Жінки. Мир. Безпека» вирішили провести саме в Чернігові.


 
Чому ж саме Чернігів було обрано для проведення пілотного тренінгу, присвяченого впровадженню Національного плану дій з виконання резолюції ради безпеки ООН «Жінки. Мир. Безпека». Як  кажуть організатори заходу, Чернігівська область в гендерному відношенні має хороші позиції – тут сформовано актив жінок на рівні влади, бізнесу та громади. Тому на тренінг зібрали представників і жіночих громадських організацій, і соціальних сфер, і  органів влади.
 
Як кажуть експерти, гендерна політика – це надзвичайно важлива частина всіх міжнародних процесів. Вони її ще називають політикою соціальної справедливості, яка дозволяє  врахувати і захистити інтереси кожної людини – і дорослої, і дитини.
 
Великі сподівання в урегулюванні військового конфлікту в Україні організатори тренінгу покладають на активізацію участі жінок. Саме жінки не повинні бути осторонь і у вирішенні такої злободенної проблеми, як домашнє насильство. Їх ознайомили зі щойно розробленим Мінсоцполітики спільно з  ОБСЄ спеціальним навчальним посібником про практики надання допомоги потерпілим від гендерно зумовленого насильства. Наразі ж такий вид дискримінації є проблемою не тільки в Україні, а й в усіх 57 країнах – учасницях ОБСЄ.
 
В нашій державі, наприклад, щорічно реєструють понад 120 тисяч звернень постраждалих від домашнього насильства. Але, як каже спеціаліст проектів програми «Людська безпека»  Тетяна Медун, зростання звернень з питань домашнього насильства є показником того, що люди починають довіряти соціальним службам та правоохоронним органам. Нещодавно в Україні з’явилися й нові проекти, каже вона.
 
Президент ГО «Ла Страда Україна», яка стала співорганізаторкою тренінгу  в Чернігові, закликає не зволікати при найменших проявах насильства.

«Сівер-центр»

Теги: тренінг, «Жінки. Мир. Безпека», домашнє насильство, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект