moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Сільські краєвиди Хромушина та погляди Катімана (відео)Сільські краєвиди Хромушина та погляди Катімана (відео)

Одразу дві виставки світлин в одному залі — «Коханий край» та «Погляди». В обласній бібліотеці імені Короленка відкрилася виставка світлин творчого тандему чернігівських фотографів Юрія Хромушина та Василя Катімана.Мають спільні погляди та творять в одному і тому ж жанрі. Так зародився творчий тандем репортерів. Вдруге фотографи Юрій Хромушин та Василь Катіман виставлдяють свої роботи разом. В обласній бібліотеці імені Короленка  в одному залі відкрилися одразу дві фотовиставки.
 
Юрій Хромушин – журналіст та фотограф. Його виставка має назву «Коханий край». На 15-ти світлинах ми бачимо репортаж про життя села Локнисте Менського району, де минулого року улітку відпочивав пан Юрій. Там йому було за що зачепитися оком — назнімав краєвидів та жителів.
 
Виставка світлин фотографа Василя Катімана має «прямолінійну» назву «Погляд». На двох десятках світлин саме вони – погляди людей та тварин. Автор каже, фотографії спонтанні, на них те, що випадково запримітив.
 
Виставка сільських краєвидів Хромушина та поглядів Катімана буде доступна гостям бібліотеки близько місяця.

«Сівер-центр»

Теги: виставка, фотографи, бібліотека Коцюбинського, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект