Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Сільські краєвиди Хромушина та погляди Катімана (відео)Сільські краєвиди Хромушина та погляди Катімана (відео)

Одразу дві виставки світлин в одному залі — «Коханий край» та «Погляди». В обласній бібліотеці імені Короленка відкрилася виставка світлин творчого тандему чернігівських фотографів Юрія Хромушина та Василя Катімана.Мають спільні погляди та творять в одному і тому ж жанрі. Так зародився творчий тандем репортерів. Вдруге фотографи Юрій Хромушин та Василь Катіман виставлдяють свої роботи разом. В обласній бібліотеці імені Короленка  в одному залі відкрилися одразу дві фотовиставки.
 
Юрій Хромушин – журналіст та фотограф. Його виставка має назву «Коханий край». На 15-ти світлинах ми бачимо репортаж про життя села Локнисте Менського району, де минулого року улітку відпочивав пан Юрій. Там йому було за що зачепитися оком — назнімав краєвидів та жителів.
 
Виставка світлин фотографа Василя Катімана має «прямолінійну» назву «Погляд». На двох десятках світлин саме вони – погляди людей та тварин. Автор каже, фотографії спонтанні, на них те, що випадково запримітив.
 
Виставка сільських краєвидів Хромушина та поглядів Катімана буде доступна гостям бібліотеки близько місяця.

«Сівер-центр»

Теги: виставка, фотографи, бібліотека Коцюбинського, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект