Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Цього року в голосуванні за проекти «Бюджет участі» взяло участь майже 23 тисячі чернігівців (відео)Цього року в голосуванні за проекти «Бюджет участі» взяло участь майже 23 тисячі чернігівців (відео)

Голосування за проекти цьогорічного «Бюджету участі» завершене. У вівторок представники робочої групи зібралися, щоб обговорити його попередні результати. Як виявилося процедура голосування пройшла без ексцесів та скандальних порушень. Масштаб проекту також зріс: як у кількості поданих проектів, так і в зацікавленості чернігівців.Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Цього року ми отримали від чернігівців 100 проектів, які були значно якіснішими і цікавішими, ніж в минулих роках. І це добре. Цього року в голосування взяло участь 22915 чернігівців».

Попередні результати голосування вносилися в мережу кожного дня і їх можна було відслідковувати на офіційному сайті «Бюджету участі». Втім, аби пересвідчитися у тому, що всі бюлетені заповнені правильно, представники робочої групи провели ручний підрахунок голосів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: «Бюджет участі», «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект