moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Цього року в голосуванні за проекти «Бюджет участі» взяло участь майже 23 тисячі чернігівців (відео)Цього року в голосуванні за проекти «Бюджет участі» взяло участь майже 23 тисячі чернігівців (відео)

Голосування за проекти цьогорічного «Бюджету участі» завершене. У вівторок представники робочої групи зібралися, щоб обговорити його попередні результати. Як виявилося процедура голосування пройшла без ексцесів та скандальних порушень. Масштаб проекту також зріс: як у кількості поданих проектів, так і в зацікавленості чернігівців.Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Цього року ми отримали від чернігівців 100 проектів, які були значно якіснішими і цікавішими, ніж в минулих роках. І це добре. Цього року в голосування взяло участь 22915 чернігівців».

Попередні результати голосування вносилися в мережу кожного дня і їх можна було відслідковувати на офіційному сайті «Бюджету участі». Втім, аби пересвідчитися у тому, що всі бюлетені заповнені правильно, представники робочої групи провели ручний підрахунок голосів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: «Бюджет участі», «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект