Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У обласному музично-драматичному театрі відкрили 92-й театральний сезон (відео)



У обласному музично-драматичному театрі відкрили 92-й театральний сезон (відео)

Глядачів порадували комедійною оперетою «Перемудрували» за п’єсою  Марка Кропивницького.  Сезон, обіцяють в театрі, буде повен несподіванок — зокрема, на сцені  з’явиться більше молодих акторів. Детальніше про відкриття сезону розкажуть наші журналісти.


 
Жартівливою прем’єрою обласний музично-драматичний театр відкрив свій 92-й театральний сезон. Артисти заряджали глядачів позитивом класичною комедією-оперетою за  п’єсою Марка Кропивницького «Пошились у дурні».
 
Традиційний сюжет про конфлікт батьків та дітей  — з нетрадиційними костюмами, які зробила костюмер Анна Тищенко, та нетрадиційними  декораціями. Окрім того, на сцені лунали сучасні українські мелодії у виконанні оркестру театру, який цього разу грав не з оркестрової ями, а безпосередньо брав участь у виставі.
 
Прем’єра зацікавила глядачів, а тому театр був заповнений людьми вщент. І самі актори кажуть, що вистава мала успіх і задоволені гарним початком нового театрального сезону. Після вистави за традицією відкриття сезону артисти відзначали з великим кремовим тортом.

«Сівер-центр»

Теги: вистава, драмтеатр, театр, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект