moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У обласному музично-драматичному театрі відкрили 92-й театральний сезон (відео)У обласному музично-драматичному театрі відкрили 92-й театральний сезон (відео)

Глядачів порадували комедійною оперетою «Перемудрували» за п’єсою  Марка Кропивницького.  Сезон, обіцяють в театрі, буде повен несподіванок — зокрема, на сцені  з’явиться більше молодих акторів. Детальніше про відкриття сезону розкажуть наші журналісти.


 
Жартівливою прем’єрою обласний музично-драматичний театр відкрив свій 92-й театральний сезон. Артисти заряджали глядачів позитивом класичною комедією-оперетою за  п’єсою Марка Кропивницького «Пошились у дурні».
 
Традиційний сюжет про конфлікт батьків та дітей  — з нетрадиційними костюмами, які зробила костюмер Анна Тищенко, та нетрадиційними  декораціями. Окрім того, на сцені лунали сучасні українські мелодії у виконанні оркестру театру, який цього разу грав не з оркестрової ями, а безпосередньо брав участь у виставі.
 
Прем’єра зацікавила глядачів, а тому театр був заповнений людьми вщент. І самі актори кажуть, що вистава мала успіх і задоволені гарним початком нового театрального сезону. Після вистави за традицією відкриття сезону артисти відзначали з великим кремовим тортом.

«Сівер-центр»

Теги: вистава, драмтеатр, театр, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект