Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Муніципалітет подав касаційну скаргу. До розгляду в суді будувати в Березовому Гаю заборонено (відео)Муніципалітет подав касаційну скаргу. До розгляду в суді будувати в Березовому Гаю заборонено (відео)

Чернігівська міська рада оскаржує рішення, яке могло дати старт забудові Березового гаю.Муніципалітет подав касаційну скаргу на рішення київського Апеляційного адміністративного суду щодо забудови Березового гаю, і вона вже прийнята до розгляду Вищим адміністративним судом України.

Суд також ухвалив витребувати цю справу з Деснянського районного суду міста Чернігова.

Нагадаємо, рівно рік тому міська рада скасувала містобудівні умови на зведення трьох будинків на території Березового гаю. Забудовник ДП «Укрсівербуд» ЗАТ «ДСК» у відповідь звернувся до Деснянського районного суду Чернігова. І суд прийняв рішення на користь міської ради. Але пізніше, 7 вересня цього року, Київський Апеляційний адміністративний суд відмінив це рішення і задовольнив апеляційну скаргу забудовника. В Чернігівській міській раді пішли далі – подали скаргу до касаційної інстанції. Її розглядають і до остаточного рішення Касаційного суду будувати в Березовому гаю не можна.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Березовий гай, суд, забудовник, Укрсівербуд, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект