moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Муніципалітет подав касаційну скаргу. До розгляду в суді будувати в Березовому Гаю заборонено (відео)Муніципалітет подав касаційну скаргу. До розгляду в суді будувати в Березовому Гаю заборонено (відео)

Чернігівська міська рада оскаржує рішення, яке могло дати старт забудові Березового гаю.Муніципалітет подав касаційну скаргу на рішення київського Апеляційного адміністративного суду щодо забудови Березового гаю, і вона вже прийнята до розгляду Вищим адміністративним судом України.

Суд також ухвалив витребувати цю справу з Деснянського районного суду міста Чернігова.

Нагадаємо, рівно рік тому міська рада скасувала містобудівні умови на зведення трьох будинків на території Березового гаю. Забудовник ДП «Укрсівербуд» ЗАТ «ДСК» у відповідь звернувся до Деснянського районного суду Чернігова. І суд прийняв рішення на користь міської ради. Але пізніше, 7 вересня цього року, Київський Апеляційний адміністративний суд відмінив це рішення і задовольнив апеляційну скаргу забудовника. В Чернігівській міській раді пішли далі – подали скаргу до касаційної інстанції. Її розглядають і до остаточного рішення Касаційного суду будувати в Березовому гаю не можна.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Березовий гай, суд, забудовник, Укрсівербуд, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект