moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігів поступово стає велосипедним (відео)Чернігів поступово стає велосипедним (відео)

У наступному році в Чернігові почнуть з’являтися велодоріжки на основних діагональних напрямках міста. Про це зазначив начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц. Перша діагональ буде збудована у напрямку Гомеля. Пізніше планується створити повну велосипедну мережу по всьому місту. Загалом за цей рік було збудовано більше 5 кілометрів велодоріжок.


 
Місто поступово стає велосипедним. За цей рік у Чернігові було збудовано велодоріжки на вулицях Пушкіна, Преображенській та на проспекті Миру. Загалом більше 5 кілометрів. Та це лише початок, зазначає начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц
 
Будівництво велосипедних доріжок тісно пов’язане із будівництвом доріг та тротуарів, каже Ярослав Куц.  Тому у місті відновлюють  вулично-дорожню мережу з урахуванням цього. Спочатку велодоріжки будуть створені по основних діагональних напрямках у сторону Новгорода-Сіверського, Гомеля, Славутича. Потім від них будуть поступово розбудовувати доріжки. У кінцевому результаті всі велодоріжки мають бути зв’язані одна з одною, аби люди могли безперешкодно дістатись велосипедом до будь-якої частини міста.
 
Нині багато людей нарікає на те, що велодоріжки у Чернігові роблять неякісно. Так не сподобалась містянам доріжка, яка була нещодавно розмічена у районі палацу урочистих подій. Вона ніби-то завузька та її майже не видно серед іншої дорожньої розмітки. А тому велосипедисти не хочуть ризикувати і все одно рухаються на велосипеді тротуаром.
 
Один із ініціаторів проекту розвитку велоінфраструктури Геннадій Добровинський каже, людей, які щоденно їздять на велосипеді у місті не так вже й багато, тому доріжки роблять вузькі.
 
Журналіст та ведучий ранкової програми «Сівера» Іван Матвєєв долає чималі відстані разом зі своїм улюбленцем. Знайомтесь – це кастом. Транспортний засіб, який весь колектив телебачення знає як велосипед на прізвисько «Ракета». Іван як велосипедист та журналіст, який постійно подорожує, має з чим порівнювати.
 
Каже, у Австрії чи Голандії велосипед — це основний вид транспорту. Там відсоток велосипедистів більший за відсоток автомобілістів. Саме тому і велодоріжки відрізняються від наших, і сама велосипедна мережа більш розвинута. Вагому роль також грає толерантність всіх учасників дорожнього руху.
 
Прес-офіцер управління патрульної поліції Чернігова Віталій Копистко каже, порушення правил дорожнього руху з боку велосипедистів, автомобілістів та пішоходів, зустрічаються часто. Великого потоку велосипедів не має, а тому пішоходи часто користуються велодоріжками, як тротуаром. А автомобілісти не нехтують можливістю припаркувати на доріжках своє авто. Правоохоронці нагадують, що за такі порушення притягують до адміністративної відповідальності.
 
У місцях, де велодоріжка буде виходити на дорогу, вона буде спеціально позначена червоним кольором, аби водії бачили нових учасників руху. Це стосується і доріжок, які будуть перетинати перехрестя.

«Сівер-центр»

Теги: велодоріжки, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект