Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Муніципальної варти» веде боротьбу з незаконними гаражами. Проте вони продовжують з’являтися у дворах багатоповерхівок (відео)«Муніципальної варти» веде боротьбу з незаконними гаражами. Проте вони продовжують з’являтися у дворах багатоповерхівок (відео)

З весни співробітники «Муніципальної варти» ведуть боротьбу з незаконно встановленими металевими гаражами в місті. Проте вони продовжують з’являтися у дворах багатоповерхівок.По вулиці Доценка біля дитячого садочка №74 довгі роки стояло 6 гаражів. Однак у кінці вересня з’явилося ще 2.

Тетяна Петренко, завідуюча ДНЗ №74: «25 вересня, добре пам’ятаю цей день, до мене звернувся чоловік. Представився сусідом нашим, який проживає в сусідньому будинку. Він запитав у мене, чи не будемо ми проти того, що він гараж свій поставить з нашого боку, бо його гараж стоїть з іншого боку дошкільного закладу. Звичайно я йому відмовила».

Проте, вже наступного дня зранку, коли прийшла на роботу, Тетяна Петренко побачила, що впритул до паркану садочка з’явилося ще два нових гаража. Жінка каже, що сторож вночі чув гул техніки, але особливої уваги не звернув, адже машини їздили за межами дошкільного закладу. Виявляється господар просто перемістив металеві конструкції. Раніше вони стояли у сусідньому дворі.

Завідуюча садочком сповістила про це у кол-центр ЖКГ. Працівники КП «Муніципальна варта» описали гаражі, склали акт виявлення та розмістили на дверях інформаційні наклейки. Тепер протягом двох тижнів господар або власник має надати усю дозвільну документацію, якщо вона є. В іншому випадку після розгляду комісії протягом місяця гаражі мають бути демонтовані.

Юрій Воробей, начальник відділу з благоустрою м. Чернігова КП «Муніципальна варта»: «Гаражи уже установлены не законно, потому что они находятся вблизи детского сада, а это запрещено. То есть судьба этих гаражей уже предрешена: они будут демонтированы либо нами, либо хозяин их сам уберет».

Як розповів Юрій Воробей, раніше дозволи на встановлення металевих гаражів видавали районні ради інвалідам першої та другої груп, які мали автомобілі зі зручним керуванням. Проте деякі чернігівці встановлювали їх ще й не законно.

Наразі таких металевих споруд у місті близько тисячі.

Тетяна Петренко зізнається, що таке сусідство їй не до душі. Адже біля гаражів часто збирається молодь аби провести час. Жінка каже, що кожного ранку двірники у першу чергу перевіряють територію біля паркану, що межує з гаражами, аби часом діти не натрапили на якісь небезпечні предмети.

Та й місцевим жителям такі архітектурні споруди дошкуляють.

З весни співробітники «Муніципальної варти» наклеїли інформаційні наліпки більш як на 130 гаражів. Майже 40 металевих конструкцій нараз демонтовано. Щодо решти гаражів, які знаходяться поблизу садочка, муніципальними обіцяють вже наступного тижня розмістити інформаційні наліпки. Подальшу їх долю вирішуватиме комісія.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: гаражі, Муніципальна варта, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект