Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові влаштували конкурс для собак, які не мають породи або не дотягують до стандартів краси (відео)


У Чернігові влаштували конкурс для собак, які не мають породи або не дотягують до стандартів краси (відео)

Двортер’єри проти породи.
У Чернігові змагалися собаки, які раніше ніколи б не потрапили на жодну виставку. Тут не міряють довжину хвоста і не придивляються до кольору очей, головний критерій – вміння любити і не зраджувати, а ще – ексклюзивність. У цьому дворнягам рівних немає, кажуть їхні господарі, бо виростають із душею лабрадора, підбуля, а в тілі той-тер’єра може з’явитися боксер.Якщо танцювати, то до упаду. Якщо зализати, то до смерті. Це конкурс краси, на який закрита дорога чистокровним і породистим. Пробитися на подіум нарешті змогла 7-річна Бусинка. Через надмірну вагу і габарити, її не брали на традиційні виставки. Бусю купували як тойтер’єра. Заплатили за неї 2 тисячі гривень, але тер’єр вийшов не той.

Безпородний, утім з дворянськими манерами – Юлій не виходить на двір без одягу. І хоча не вписується в стандарти жодної породи, вдома він голова родини і поводиться як справжній дворянин.

На звання найкрасивішої претендує і брюнетка Жужа. І хоча конкурентів зо два десятки, здобути титул для неї справа принципу, адже попередні господарі вивезли її у ліс саме через нестандартну зовнішність.

Джина сама залізла в машину до нових господарів. Вона дуже схожа на стафа, але до стандартів породи не доросла. Тепер може показати свої вміння лише на конкурсі дворняг.
В очах Джини вдячність за порятунок і це, впевнені нові господарі, головний критерій краси.
Разом із іншими колегами по безпородності вирішили зламати стереотипи і стандарти, щоб чотирилапих більше не викидали з дому через замалі вуха чи за довгий хвіст, адже для справжньої дружби порода взагалі немає значення.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Теги: безпородні собаки, виставка собак, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект