Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові влаштували конкурс для собак, які не мають породи або не дотягують до стандартів краси (відео)У Чернігові влаштували конкурс для собак, які не мають породи або не дотягують до стандартів краси (відео)

Двортер’єри проти породи.
У Чернігові змагалися собаки, які раніше ніколи б не потрапили на жодну виставку. Тут не міряють довжину хвоста і не придивляються до кольору очей, головний критерій – вміння любити і не зраджувати, а ще – ексклюзивність. У цьому дворнягам рівних немає, кажуть їхні господарі, бо виростають із душею лабрадора, підбуля, а в тілі той-тер’єра може з’явитися боксер.Якщо танцювати, то до упаду. Якщо зализати, то до смерті. Це конкурс краси, на який закрита дорога чистокровним і породистим. Пробитися на подіум нарешті змогла 7-річна Бусинка. Через надмірну вагу і габарити, її не брали на традиційні виставки. Бусю купували як тойтер’єра. Заплатили за неї 2 тисячі гривень, але тер’єр вийшов не той.

Безпородний, утім з дворянськими манерами – Юлій не виходить на двір без одягу. І хоча не вписується в стандарти жодної породи, вдома він голова родини і поводиться як справжній дворянин.

На звання найкрасивішої претендує і брюнетка Жужа. І хоча конкурентів зо два десятки, здобути титул для неї справа принципу, адже попередні господарі вивезли її у ліс саме через нестандартну зовнішність.

Джина сама залізла в машину до нових господарів. Вона дуже схожа на стафа, але до стандартів породи не доросла. Тепер може показати свої вміння лише на конкурсі дворняг.
В очах Джини вдячність за порятунок і це, впевнені нові господарі, головний критерій краси.
Разом із іншими колегами по безпородності вирішили зламати стереотипи і стандарти, щоб чотирилапих більше не викидали з дому через замалі вуха чи за довгий хвіст, адже для справжньої дружби порода взагалі немає значення.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Теги: безпородні собаки, виставка собак, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект