moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У школі на Чернігівщині будівельники залишили учнів та вчителів без даху над головою (відео)У школі на Чернігівщині будівельники залишили учнів та вчителів без даху над головою (відео)

Негода просто в класі.
В Городні на Чернігівщині просто перед сильною зливою будівельники зняли покрівлю з навчального корпусу. Зняли й поїхали геть. На ранок вчителі і учні школу не впізнали. Дощ лив мов з відра, воду відкачували всі разом і виносили з класів цінні речі. Чому школа раптом зосталася без даху в дощову осінь і хто тепер буде ремонтувати класи, дивіться у сюжеті.Фізкультура скасовується. Спортзал, в якому діти зазвичай грають у футбол, перетворився на басейн. Від самого ранку тут працюють прибиральниці.

Нічна злива, яка не припинялася до обіду, наробила в школі біди. Рятувати кабінет хімії прибігли вчителі. Технічний персонал вже не міг впоратися, а вода ще прибувала.

Із двох класів інформатики винесли 24 комп’ютери. Евакуювали кабінет музики. Парти прикрили плівкою.

На дворі дощ минув, злива стихла. В кабінеті хімії тепер можна пройтися без парасольки – це вже досягнення, хоча в класі досі накрапає.

Навчальний корпус одразу вирішили знеструмити, щоб не сталося закорочення. Уроки перенесли в класи поверхом нижче. Світла немає, тому про завершення уроків учнів сповіщають дідівським методом – коридором ходить хлопчик і дзвонить звичайним дзвіночком.

Школа потекла, бо лишилася без покрівлі. Напередодні будівельники зняли старий шифер і оголили 830 кв. м. У вихідні бригада поїхала. У ніч проти понеділка розпочалася злива.

Замінити в школі покрівлю просили давно. 6 років тому навіть підготували проект, а от грошей на ремонт дочекалися лише цього року. У відділі освіти пояснюють, хотіли б усе зробити впродовж літа, але взялися за ремонт щойно навчальний рік розпочався.

Юрій Гриценко, керівник відділу освіти Городнянської РДА: «Як тільки ми отримали кошти на рахунок, ми розпочали роботи. Роботи розпочалися 1 вересня о другій половині дня, відразу як скінчилася лінійка».

Поки в школі як у мурашнику долають наслідки негоди, на покрівлі роботи ледь просуваються. Побачили тільки двох працівників. Зв’язалися з підрядником телефоном, той запевнив, що відрядив у Городню додаткову зміну, хоча хлопці працюватимуть у борг.

Анатолій Чоботар, підрядник: «Виділяються тоді гроші, коли дощі і сльота. Літо було красиве – ні, не було грошей. Тепер мені фінансування хочуть розтягнути до грудня. Зараз вони винні мені 700 тисяч гривень, щоби я в 2-3 зміни цілодобово працював, я не можу отримати нічого за минулий місяць».

Адміністрація школи рахує збитки. Після такого ремонту покрівлі доведеться відновлювати класи і спортивний зал. Хто це компенсуватиме, вирішить прокуратура. Депутати Городнянської ради готують звернення до правоохоронців.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Теги: будівельники, дах, Городня, школа, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект