Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Судили за державну зраду, але виправдали через співробітництво зі слідством (відео)



Судили за державну зраду, але виправдали через співробітництво зі слідством (відео)

Міг провести 15 років за гратами за державну зраду, але здався слідству і тепер буде на волі.



Чоловік, проживаючи в населеному пункті поблизу кордону з Росією, протягом 3 останніх років виїздив працювати неофіційно будівельником. В одній з таких поїздок працівники ФСБ сусідньої країни і схилили його на свій бік, взявши письмові зобов’язання.

Затриманий: «Я должен был сделать фотографии воинской части и пограничного отряда. Меня предупредили, если я не выполню их заданий и обращусь в украинские правоохранительные органы, они расправятся с моей семьей».

Однак, враховуючи, що мешканець Чернігівщини не виконав злочинного завдання іноземних спецслужб, добровільно заявив органам державної влади про свій зв’язок з ними та отримане завдання, суд задовольнив клопотання органів слідства і звільнив його від кримінальної відповідальності. Йдеться у повідомленні СБУ.

Служба безпеки закликає українців утриматися від візитів до Росії, адже факти вербування наших громадян російськими спецслужбами стають масовими.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Росія, ФСБ, державна зрада, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект