Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Елегант»: позачергові збори акціонерів (відео)«Елегант»: позачергові збори акціонерів (відео)

Сьогодні на чернігівській швейній фабриці «Елегант» мали відбутися позачергові збори акціонерів. Місяць тому їх ініціювали колишній керівник з одним з акціонерів. Колектив, навчений подіями 31 серпня, коли «Елегант» намагалися захопити силою, збори провести не дав. Більше знають наші кореспонденти.


 
Два тижні тому невідомі в чорному камуфляжі заблокували роботу чернігівської швейної фабрики «Елегант» і представили, так би мовити, «нову директорку». Колектив «сюрприз» сприйняв вкрай негативно та, не дочекавшись правоохоронців, на руках виніс чужинців на вулицю.

Вікторія Глушок, працівниця фабрики «Елегант»: «Вот это, что было 31 августа, это так шокировало всех. Это ужас был. Новый директор – откуда, что? Никаких проблем с директором не было. Так что мы в шоке все и не хотим, чтобы у нас был другой директор.  А как будем, если вдруг чего? Мы сказали, что мы на посту. И мы будем защищать эту фабрику».
 
Вікторія працює на «Елеганті» 25 років. Одна виховує 12-річного сина. Каже, треба годувати, вдягати, вчити дитину, і зміни в роботі фабриці можуть перекреслили всі плани. Таких жінок, для яких робота на підприємстві — це єдине джерело  доходів – сотні. І всі разом вони вважають себе сім’єю.

Анжела Миронюк, працівниця фабрики «Елегант»: «Как говорится, люди познаются в беде. Сейчас пришла еще одна очередная беда. Значит мы должны всем коллективом со всеми силами выкарабкаться. Мы в неведении всего, мы не знаем, правильно это юридически происходит или нет. Но сейчас, уважая человека, который является нашим лидером, мы стоим на ее стороне».
 
Сьогодні на фабриці мали відбутися позачергові акціонерні збори. Влітку їх ініціювали колишній керівник з акціонером. Колектив сприйняв новину насторожено, згадав 31 серпня і… не дав провести збори. Люди просто перекрили вхід до фабрики.

Наталія Романовська, директор швейної фабрики «Елегант»: «Была запланирована регистрация на 13.00, регистрация закончилась как положено по протоколу, в 13.45. Регистрация прошла согласно всех законодательных норм, кворума для проведения собрания, как объявил председатель регистрационной комиссии, «кворум відсутній».
 
«Елегант» випускає високоякісний одяг і співпрацює з поляками, французами, німцями, шведами. Саме успішна робота з Європою свідчить про дотримання всіх законів, вимог та довіру з боку партнерів. На жаль, нині, замість витрачання своїх знань, досвіду та енергії на роботу та розвиток фабрики, тут змушені гаяти час на перевірки та захист людей, кажуть керівники підприємства.

Дмитро Стус, юрисконсульт швейної фабрики «Елегант»: «Фабрика надалі працюватиме в звичайному режимі, але, оскільки ми не виключаємо повторних спроб, тому сюрпризи можна очікувати кожного дня».
 
Лихі 90-і, нульові, десяті… і 2017-й. Жіночий колектив «Елеганту» елегантно збив першу спробу рейдерського захоплення і другу хвилю з позачерговими акціонерними зборами. Кажуть, «тендітні руки «допомогли» самозванцям зрозуміти — просто так зруйнувати «родину» ніхто не дасть».

«Сівер-центр»

Теги: фабрика «Елегант», збори акціонерів, Наталія Романовська, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект