moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Ілюстрована історія Чернігова (відео)Ілюстрована історія Чернігова (відео)

Друге видання “Ілюстрованої історії Чернігова” презентували в обласному історичному музеї ім. В. Тарновського.  Її автор, доктор історичних наук, професор Ніжинського державного університету ім. Гоголя Сергій Леп’явко, розповів про доповнення та зміни у виданій цього року книзі.


 
Немає межі досконалості, але є результати копіткої праці і  наукових досліджень. В обласному історичному музеї ім. В. Тарновського презентували друге видання «Ілюстрованої історії Чернігова». Автором виданого у Києві в цьому році альбому ілюстрацій з історії Чернігова є відомий науковець, доктор історичних наук, професор Ніжинського державного університету ім. Гоголя Сергій Леп’явко. Сергій Леп’явко, професор Ніжинського державного університету: «Друге видання відрізняється від першого так само, як не можна ввійти двічі в одну ж ту саму річку, так і книжка нова повинна  відрізнятися від попередньої. Вона більша на 16 сторінок, змінилось дещо в оформленні, змінилася за змістом. Добавився розворот про сучасність. Про події 2014-17 рр. і велика робота проведена по покращенню якості фотографій. Частина фотографій були замінена на такі ж самі, але значно кращої  якості, тобто неспеціаліст може і не помітити, але було замінено близько 200 фотографій».
 
Додалися і особистості, такі, наприклад, як відомий хормейстер, музикант і педагог Любомир Боднарук та викладач, поет, художній керівник театру «Ілюмінатор» Олександр Норов. Сергій Леп’явко: «Що стосується Олександра Норова, то це одна з самих світлих людей, яких я знав за своє життя, тому він потрапив в цю книжку».
 
Сотні унікальних ілюстрацій, цікаве науково-популярне викладення – ще однією якісною книгою про Чернігів  стало більше. А історики не зупиняються, мріють не лише про нові книги, а й нові музеї та експозиції. Сергій Леп’явко: «Якби прямо зараз мені замовили третє видання книжки, вона б було трохи іншою, і була би кращою. Взагалі в Чернігові має бути  історичний музей в три, п’ять разів більше, ніж він є, і музейних можливостей вистачить для того, щоб красиво його заповнити площі і подати Чернігів і наш регіон достойно. Але буває, йдуть шляхом створення окремих музеїв, то якби в Чернігові був музей археології, старої фотографії, було б дуже добре, коли туристи переходили з одного музею в інший і кожен музей в якомусь одному аспекті показував наш Чернігів і наш регіон». Сергій Лаєвський, директор обласного історичного музею: «Зібрання Чернігівського історичного музею налічує близько 200 тисяч предметів. Мова йде про основний фонд і науково-допоміжний. В експозиціях і на виставках протягом року експонується десь в межах 10 тисяч, це надзвичайно мало. Ми маємо чудові колекції, які б хотіли показати, колекції вивчені і згруповані. І варто зайвий  раз нагадати про етнографічний музей, який закрили і попри всі обіцянки влади ми не бачимо жодного конкретного приміщення, де ми могли б збудувати етнографічний музей».
 
Наразі у планах обласного центру – створення Музею історії Чернігова. Він має з’явитися через три роки, у 2020-му.

«Сівер-центр»

Теги: презентація книги, Сергій Леп’явко, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект